Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan fajta kutyád van,...

Olyan fajta kutyád van, amilyet szeretsz/szerettél volna?

Figyelt kérdés

Nekem egy Magyar vizsla az álmom, de tacskóm van. :)

Milyen fajtád van most vagy milyen fajtát szeretnél?


2010. júl. 22. 10:26
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
100%

Én egy tervet készítettem, beleítam milyen típusú ebeket tartanék szívesen!

Ez után sorban ahogy a pénztárcám engedte, megveszegettem őket. Jelenleg 6an vannak.

Két Német dog.

egy amstaff

két kaukázusi

egy bullterrier.


Egy piszkos cigány se mer a közelembe jönni Xd

Pedig teljesen barátságois bolond jószágok ezek.

2010. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
Nekem egy golden retr. vagy egy szép nagy német juhász az álmom. Yorkim van. :D Nagyon szeretem őt is, de nem lehet úgy hozzá bújni, de sajnos nem lehet nagy kutyám. Majd ha egyszer egyedül fogok élni... talán.
2010. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:

Imádom az Airedale terriert, és a Border collie-t!

Az Airedale már valóság, a Border még álom :D

2010. júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:

tibeti spániel és tacskó kevrékem van

és mind1 lett volna csak kutya legyen

előző kutyám labrador volt csak odaadtuk kinek mert panelba lakunk és kaptuk külföldről

2010. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
igen egy yorkshire terrierem van mindig ilyet akartam és most 5 év után végre megkaptam és imádom
2010. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:

2010-07-22 10:32! ugye tudod hogy a pomerániai kutya 2-4000 euró?...:S amúgy van itthoni tenyésztő is , de csak 3 darab!És sajnos ugyanilyen drága Magyaro.on is.Én a környező országokból próbáltunk nézni hátha valahol olcsóbb..Na mind1 jó keresgélést :)


És h a kérdésre válaszoljak.Igen Border Colliem van :)(bár elöször pomerániait szerettem volna)

2011. máj. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 LadyLoss ***** válasza:
100%

Én a Lassie hazatér-ből tanultam meg olvasni...18 évet vártam az én Lassiem-re, akit 4 évesen megmérgezett egy gazember.


Újabb 5 évet vesztegettem el az életemből collie nélkül.

Most 10 hónapos a gyönyörűségem....

2011. máj. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
Nekem is mindegy volt, csak kutyából legyen:D Így kaptam egy beaglet, akit nagyon imádok. De kisgyerek korom óta a dobermann az álmom, szóval az lesz a következő:)
2011. máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
Nekem egy Német juhász volt az álmom és februártól lett is egy! Imádom! Sokat kellett várni, hogy legyen Német juhászom, de most végre van! :D
2011. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:

szia!


Mire megkaptam 12 évesen az első igazi saját kutyámat, már volt egy nagyon keverék kistestű tacskónk. Az igazi kutya angol cocker spániel volt. Egész kis koromtól vették nekem és vettem magamnak az Állatbarát, Kutyarevü és A kutya című magazinokat. Én választottam belőlük a spánielt, és 15 boldog évet élt velem. Nagyon szerettem őt. Nála kevés okosabb kutyát ismerek/ismertem.

Közben volt egy beagle is, de ő csalódás volt, pedig soha nem szökött meg. Csak olyan kis butuska volt.


Most egy mudim van, ő már nagyon régen volt az álmom. Most 16 hónapos. Okos, szeretetre méltó, csak az fáj, hogy az emberek nem ismerik, és elég rossz beszólásokat kapok, ha elengedem a parkban. :( Már egy szép kék kendőt is teszek a nyakába mától, mert a múltkor is azt mondták, hogy kóbor kutya... Pedig olyan csillogó a szőre, és olyan okos, hogy ez elég hihetetlen.

2011. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!