Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan fajta kutyád van,...

Olyan fajta kutyád van, amilyet szeretsz/szerettél volna?

Figyelt kérdés

Nekem egy Magyar vizsla az álmom, de tacskóm van. :)

Milyen fajtád van most vagy milyen fajtát szeretnél?


2010. júl. 22. 10:26
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
100%

Nekem életem kutyája a border collie, mind a jellemében, stílusában passzol hozzám és minden megvan benne amit szeretek egy kutyában.


8 éve vágyom egyre, de eddig még nem éreztem, úgy, hogy fel lennék rá készülve. Talán jövőre megérkezik hozzám egy :).

De mivel kutya nélkül nem lehet élni, ezért lett egy golden retrieverem, aki bár viselkedésben nem épp hozzám való, de annyi a szeretet benne, hogy nem bántam meg a választásom :).

2010. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
100%
Én egy Beaglét és egy Amstaffot szerettem volna.Mind a kettő meglett, imádom őket!!! :)
2010. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
100%
Egy spánielt szerettem volna egész életemben. Vettünk is, az idén. :) Keverékeim is vannak.
2010. júl. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
100%

Az előző kutyánk keverék volt ugyan (és 26kg), DE jellemében teljesen, külsejében (nagy vonalakban ugyan) de emékeztetett a MUDI standardjára, amikor azt olvastuk akkor eldőlt egy életre: ezután mindig MUDInk lesz.

És most boldog családot alkotunk a világ (számunkra) legszebb és legokosabb MUDIjával! :D

Őt egyébként a Mudimentő Szolgálaton (most már Mudi Fajtamentő Egyesűlet) keresztül fogadtuk örökbe, tehát nincs Tk-ja de számunkra ez nem is aaannyira fontos...

2010. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Szüleim választották, sokszor azt gondolom rossz választás volt, de ugyanakkor lehet hogy soha többet nem lesz másmilyen kutyám,mert egy életre megszoktam és minden rossz tulajdonságával együtt megszerettem, akármilyen más fajtát nézek, az a vége, hogy de ez a fajta sem jó, mert nem olyan mint az enyém.
2010. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
74%

Ja és egész kicsi gyerekként mindig a yorkit nézegettem a kutyás könyvben, éveken át az volt a vágyam, ovodás koromtól kezdve(akkor még nem volt divat, élőben alig lehetett látni).

Ma meg már kiráz tőle a hideg ha meglátok egyet úgy megutáltam.

2010. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 Morfologus ***** válasza:
100%
Amstaff, ilyenem is van, jövöre jön a következő, de szivesen befogadnék egyet menhelyről is.
2010. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan miről beszélsz, nem is tudtam, hogy kutyát akarok!!!

A szomszédság kezdte mondogatni, hogy kutya kell, mert még a végén betörnek hozzám, én meg elhoztam az első hirdetésben olvasott, ingyen ajándékozott keverék kiskutyát.

Azt ígérték, nem lesz nagy.


Nos, adott kutya jelenleg 6 éves, kb. 45 kilós labrador keverék, mentes mindenféle agressziótól, ha betörő jönne, hanyattvágódna előtte is, és ráadásul minden kutyás ismeret nélkül neveltem fel.

De nagyon jó, hihetetlenül okos és szófogadó kutya lett, és nem utolsó sorban gyönyörű is. Nagy szerelem a miénk, de azért nagyon hálás vagyok, hogy nem egy pittbull-dobbermann keveréket sóztak rám. :)

2010. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
Igen és német juhász kutyám van aki még csak 5 hónapos!
2010. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:

Számomra értelmetlen a kérdés. Sosem élnék együtt olyan kutyával akit nem szerettem volna mert az mindkettőnknek rossz lenne.

Amúgy az első kutyám mindegy volt csak kutya legyen. Mudi lett. Aztán az lett a keedvenc fajtám és lett még két mudim. A kövi kutyám dobermann lesz mert az a másik kedvencem. Aztán aussie meg még egy csomó mudi.

2010. júl. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!