Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nővérem megismert egy...

A nővérem megismert egy srácot, aki allergiás a kutyákra. Egyáltalán létezik olyan, hogy allergiás valaki a kutyákra? Mert nekem van egy olyan érzésem hogy utálja a kutyákat, mert még soha nem hallottam ilyenről.19f

Figyelt kérdés
mit tegyek? Ha odaeresztem a kutyánkat aamikor itt vabn, akkor kiderülne az igazság. szerintetek jó ötlet? csak a kutyát féltem, mert mi van ha belerúg vagy ilyesmi? Nem ismerem a fószert, de el KELLETT zárnunk a kutyát mert a nővérem kifakadt hogy tüntessük el, meret hazahozza és szegény kutya ott nyüszített a kertben.... beleszólni anyukám nem mert, mert a nővérem adja a felét a háztartás keresetének, de már nagyon unom, és ha kidobná anyám végre én elmennék dolgozni és mellette tanulénék...
2020. jan. 23. 19:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Utána kapja, nem tőled, és kb.12ezer forintról beszélünk. Bölcsebb lennél, ha inkább csendben maradnál.
2020. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egy benti kutyát ilyen időben nem kéne az udvarra csukni. A szobádba nem tudod pl bezárni?

Szerintem ne kapd fel ezen ennyire a vizet, nem lehetetlent kértek tőled.

Az allergiáról meg annyit, hogy ennek is különböző fokozatai vannak, a legdurvább már a kanapén maradt szőrtől is kijön, de van egy pár ismerősöm, aki érintett, de mégis kutyát tart, viszi minden nap sétálni, csak nem vele alszik és az egyik heti egyszer eljár menhelyet takarítani, mégsincs semmi baja.

2020. jan. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

A novered fiujat golyozd ki. Dobj oda neki plusskutyat😂


Kerdezd ki,mi baja a kutyakkal? Szorallwrgia vagy mi? Hatha ossze tudod a ket alatot baratkoztani 😂 Az enyemre is azt mondta egy baratom,h jajj ,de fel tole meg ne hozzam,amikor talizunk. Aztan megmutattam neki egy setanal,amikor a lakasom kozeleben voltu k es megallapitotta,h milyen aranyok a kus hegyomlas novesben levo orzovedo kutyuskam. 🙄😇 Aztan mar szivesen talalkozik vele. 😇😊

2020. jan. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az en baratom is allergias, most pedig 9 eves az idosebb kutyank :) hozzaszokott.

Miert nem akarod normalisan kezelni a helyzetet?

2020. jan. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

19 éves létedre elég gyerekes felfogásod van. Létezik kutyaszőr allergia, amivel azért nem tanácsos szórakozni, mert ha olyan szinten allergiás, akkor be is fulladhat tőle.


Nekem is van kutyám, vannak macskáim és van allergiás ismerősöm. Ha meglátogat, akkor elzárom őket (pedig saját házban lakom), mert tekintettel vagyok rá.


Szerintem felesleges a nővéredet és a pasiját fikázni, nyilván neki is jobb lenne ha elköltözhetne, de mivel anyád nem tud kettőtöket eltartani, így kénytelen volt maradni.


Szóval lehetnél annyira tekintettel a nővéredre (ha már a te életedet is fedezi), hogy elzárod a kutyát vagy beviszed a szobádba amíg ott a pasija.

2020. jan. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!