Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért sír a kutyusom mikor...

Miért sír a kutyusom mikor elmegyek otthonról?

Figyelt kérdés

azt szeretném megkérdezni, hogy miért van az, hogy a 3hónapos bichon havanesem amikor elmegyek otthonról nagyon sír, de annyira, hogy a 3.on lakunk és a földszinten is hallom...és nem a hisztis sírás, hanem a fájdalmas...(már megtudom különböztetni.)

és hogy körübelül mikor lesz ennek vége?:S

nagyoon nagyooon szeretem amúgy. szóval mindent megadtunk neki amit csak lehetett, van játéka, alvóhelye stb. és mindig van otthon mellette valaki, szóval akkoris sír, ha más vele van.:(

köszönöm a segítséget:)


2010. júl. 22. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Írd be a Google-ba,hogy "szeparációs szorongás"és olvasd el az erről szóló anyagot.
2010. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
nagyon egyszerű..azért sír mert te vagy a gazdaája te vagy vele mindig hozzád kötődik és ilyenkor a kutyák azthiszik hogy nem jössz vissza többé, hiányzol neki. nekunk is van kutyusunk de nem én vagyok a gazdija, ha a gazdi elmegy a kutya megőrül , fel alá mászkál, nyüszít és állandóan az ajtóban áll. Ha más van mellette attól nem fog megnyugodni mert nem ő a gazdája. Pánikba esik, azt hiszi hogy elhagytad.
2010. júl. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat...:)
2010. júl. 22. 13:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Állítólag a kutyáknak nincs jövőérzetük. Vagyis amikor az ajtón kilépsz akkor fogalma sincs arról, hogy valaha fog e még látni téged.

Ezért is olyan boldogok ha hazaérsz.

Én ha 2 percre ugrom le a ház elé, akkor is olyan boldogan fogad, mintha órák óta nem látott volna. :)

2010. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

www.google.hu

"szeparációs stressz"

itt megtalálod a kérdésedre a választ.

2010. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!