Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jan. 29. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy teljesen felesleges, még akkor is ha a gazdi jót akart neki. Egy kutya nem akkor lesz boldog ha kap egy ilyen szép házat, hanem attól ha nagy helye van és foglalkoznak vele. Most komolyan kapott a kutya egy mini konyhát meg tabletet? Fel se fogja mi az. Kicsit beteges.
2020. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is a konyhán kaptam sokkot.
2020. jan. 29. 14:06
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutyának ez fölösleges, kisgyerekeknél nagy sikert aratna.
2020. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Maga a "ház" tetszik házon belül, pláne ha megy a berendezéshez és illik a környezetbe, meg hely is van.


A tévét meg a többi baromságot túlzásnak tartom, ez tipikus esete annak, amikor nem tudsz mit kezdeni a pénzeddel. Inkább a járólapot meg a szőnyeget cseréltem volna ki a helyében.

2020. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó isten gyere le szegény gazdagok.
2020. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Neeeem, a bar es az also nappali nem neki van, “csak” a haz az ove...

amugy ennek a kutyanak tuti jobb elete van, mint nekem :D

2020. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez arra remek példa, amikor fiatal nők kutyát vesznek gyerek helyett. Nő vagyok, fiatal vagyok, kutyás vagyok, szóval senkit nem akarok megsérteni, de ez egy komoly mentális betegség, amikor a kutyát gyerekként kezelik. Nemcsak egyszerűen káros, de a kutyának sem jó, ez meg már egy egészen extrémen abszurd helyzet. Engem is a konyha akaszt ki a legjobban, bár a tabletet meg a fényképeket sem értem.


Ami tetszik belőle, az a dizájnos szobakennel elképzelés, mostanában én is sokat nézegettem pinteresten ennél sokkal szolidabb verziókat, amikor a szobakennel nem csak egy ketrec, hanem a berendezéshez passzoló bútordarab, aminek a tetejére lehet pakolni vagy akár fiókja is van, ilyesmikre gondolok: [link]

A másik, ami szerintem is fontos és nálunk is így van, hogy a kutya cuccainak van egy külön helye, gyógyszerek, táplálékkiegészítők külön dobozban, kozmetikához szükséges eszközök, fésűk, samponok, pórázak, felszerelések, mindennek megvan a helye, a játékait egy a videóban látotthoz hasonló dobozban tarjuk, a kutyának is elérhető magasságban, hogy bármikor kivegye azt a játékát, amelyiket éppen szeretné (arra is megtanítottuk, hogy visszapakolja, nagyon cuki :D). Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy szerintem nem az a baj, hogy a kutyának vannak saját dolgai, hogy a saját életterünkből kiszakítunk egy darabot ezek tárolására, de amikor már saját miniházat építenek neki az nem normális. Sajnálom a gazdát, amiért ekkora űrt próbál betölteni egy kutyával és sajnálom a kutyát, amiért soha nem lehet igazi kutya élete.

2020. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Miert ne? De eleg lenne,ha lenne a kutyanak nagy fekhelye es meg kutya baratai . Szoval vigye tarsasagba meg jatsszon vele.
2020. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Utolso vagyok. Inkabb sajat ajfont vett volna neki. En is gondolkodtam,h veszek neki,de meg mindig rag . 🙄🥺
2020. jan. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem sem az ötlet fura. Nagyobb családban még jó is, ha így el tud vonulni a kutya egy kis kuckóba. De világító konyha asztallal, székkel? Kandalló utánzat, tablet, megy a mese, villog egy lámpa. A kép még akár jópofa is, de elég lenne neki ide egy nagy ágy meg a játékai.
2020. jan. 29. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!