Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2napja hoztuk haza kis westien...

2napja hoztuk haza kis westienket. Hogyan tudnám hatásosan és gyorsan szobatisztaságra nevelni? Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

vidd ki 2 óránként. ja és figyeld az árulkodó jeleket. pl.:

-szaglászás

-körbe-körbe járkálás

és játék vagy evés vagy alvás után kb kell nekik kimenni.

lehet kicsit sokat kell várni amíg odapisil/kakil, de ha pisil/kakil akkor nagyon meg kell dicsérni. én nagyon sokmindennel próbálkoztam, de ez az egy vált be, sőt nem is én tanítottam a kutyámnak, magától szokott rá. nekik ez a legkényelmesebb.

2010. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
türelemmel. nem elsietve.máshogy nem.
2010. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egyelőre max 3 óráig tudja tartani, és esélyes a pisi minden evés, ivás, játék, és alvás után. Vidd ki (vagy a pelenkára) amilyen gyakran csak tudod.


Ha ott sikerül, ahova kell, akkor jutalomfalat, hatalmas dícséret, örömködés. Ha pedig tetten éred rossz helyen, akkor kapd fel, vidd oda, ahol kell, és ha sikerül folytatnia nagyon dícsérd meg.


Egyébként pedig légy türelmes, bármilyen jól csinálod, legalább fél éves koráig lesznek balesetek.

2010. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen, kaja után mindig kimegyünk, de a ebédidős etetés után nem jön össze a kakilás, viszont a ma esti ügyesen sikerült:-)Volt nagy ováció, mindig megdícsérem akkor is, ha a kutyapelusra pisil.De azért sokszor előfordul, hogy parkettára megy a pisi:-( Türelmes vagyok, tudom, hogy lassan fog menni a dolog.
2010. júl. 23. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!