Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy valaki a kutyájának is fehérjeport ad?

Figyelt kérdés
Ez lényegében csak fehérje, nem méreg, de nem hangzik furán? Majdnem mintha szteroidozná:D Amúgy egy roti-cane corso mix kan. Most fél éves, most kezdte el adni.
2020. febr. 4. 08:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%
Kistestű kutyám van, ezért nem tudom pontosan, de olvastam róla: a több fehérjétől gyorsabban megnő nagyra, de a csontjai és az izmai nem lesznek még elég fejlettek tartani ezt a súlyt. Ez nem tesz jót neki. Minden nagytestű kölyökkutyánál oda kell figyelni, a szép fokozatos növekedésre, nem jó ha hirtelen nő.
2020. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Oké, köszi mindenkinek.

Még jó, hogy feltettem a kérdést, bár viccnek indult.

2020. febr. 4. 14:46
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha az életkorra iránymutató napi fehérjeadagot szumma nem lépi túl, akkor az ég világon semmit nem árt vele.


"Majdnem mintha szteroidozná"


A fehérjepor természetes fehérje, kivonva és porrá őrölve. Ha valaki erre azt mondja, hogy szteroidhoz hasonlít, akkor ennyi erővel minden étel, amiben fehérje van, az "szteroid"...

2020. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bocsánat, rossz volt a szóhasználat: Nem őrölve, hanem szárítva vagy fagyasztva! Technológiától függ hogyan csinálnak port belőle, de a lényegen nem változtat.
2020. febr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!