Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek van esélyem?

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés

Be szeretném nyár végén nevezni egy keverék kutya szépség versenyre ,de sokak szerint csúnya,szerintetek??

régen: [link]

most: [link]


2010. júl. 23. 09:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szereted őt? Számodra szép? Ha a válasz: igen, menjetek. Mit veszíthetsz, legrosszabb esetben is néhány kutyás ismerőssel gazdagabban térsz haza, és egy élménnyel.

Szerintem menjetek. Érezzétek jól magatokat!

2010. júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon aranyos

azt nem tudom, hogy van-e esélye, mert még sosem láttam kutyaszépségversenyt.

próbáld meg, hátha elértek valamit =)

2010. júl. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
jaaj az én kutyusom anyja is pont így néz ki :) hát mindenképpen próbáldd meg mert zabálnivaló. am. milyen keverék? mien fajták vannak benne?
2010. júl. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

el fogok menni!!most már biztos!!!

hát tibeti spániel és tacskó keverék ,a sarki boltból hoztunk kb.1 éve nagyon imádjuk :):)

am hol laksz utcsó??

én a 18 kerbe és az én kutyámnak 7 tesója volt,nem lehet h tesók??

2010. júl. 23. 09:18
 5/15 anonim ***** válasza:
Éééédes! :D Kis cukiság. Nevezd be nyugodtan. :)
2010. júl. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszii
2010. júl. 23. 09:31
 7/15 anonim ***** válasza:
nem tudom honnan vették, ők pécsiek, de lehetséges hogy pestről vették. vagy csak a véletlen h így hasonlítanak egymásra :D
2010. júl. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A keverékversenyeken nem az nyer aki szép, általában "sztárbírók" vannak és csak úgy választanak egyet aki megtetszik, de pl. volt h a sztem legrondábbat választották.
2010. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
igen ezt sajna már én is észre vettem :s am akk biztos véletlen xD
2010. júl. 23. 10:21
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintzem nyugotan nevezd be öt jah és nem,nem csúnya kutyus de hosszú szörel tán töbet értetk volna el!de igy is szép és aranyos amugymeg mit kell mindenkinek foglalkozni hogy más mit mond ez olyan nagy baromság.ha szereted és neked tetszik akor sza.rd le a többieket mivel mindenkinek a saját kutyája a legszebb.ugyhogy nyugotan nevezd be merrtpl:látam már enél kb 80%al csunyább kutyát is és a 3.helyezést érte el na meg ha nem is ér el helyezést akor is legalább egy jó múri lesz :D egyébbként én is fogom majd a kutyám szépség versenyre nevezni csak még túl kicsike hozzá!spicc-pincsi keveréke de a spicc több bene kb ugy 70%-spicc
2010. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!