Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutya, amit minden...

Van olyan kutya, amit minden ember "szeret"?

Figyelt kérdés
Van olyan fajta, ami senki nem fog harapós vadállatnak nevezni, és nem fognak menekülni az emberek tőle? Aminek nagyon, de nagyon jóhíre van, sose bántana senkit?
2010. júl. 23. 11:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, mert ez nem a kutyán múlik, kutyafóbiás ember mindig lesz.
2010. júl. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
De, azt hallottam, hogy a golden sohase bántana akarattal senkitse, és mindenki ezt tartja igazán szelíd kutyának. Nem igaz?
2010. júl. 23. 11:25
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
nekem a labrador jut most az eszembe, bár mintha pár éve labik téptek volna szét egy csescemőt, de alapból nagyon kedves aranyos kutyusnak tűnik.
2010. júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan. Mert vannak akik félnek a kutyáktól. Van aki fél a nagy testű kutyáktól van aki a kicsitől fél. Van aki nem ismeri a kutyákat meg a tulajdonságaikat így egy nagyon barátságos természetű kutyától is félhet. Mondjuk a labradorról sokan tudják, hogy békés kutyák. De a labradorokat is el lehet rontani. Szóval szerintem nincs olyan.
2010. júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
a kutyafóbiásnak a golden is kutya. Volt egy golden ami arcon harapta a vendég gyereket pedig évek óta jártak hozzájuk sose volt gond-az is golden volt.
2010. júl. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a goldim minden élőlényt szeret :D pontosabban összenyal. Szerintem a betörővel is így viselkedne.
2010. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
50%
Angol szetter barátságos nagyon.
2010. júl. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
50%
11.27: ha azt a póráz 2 végében láttad, labrador volt nem golden. Azt én is láttam. Mondjuk az emberek félnek a goldenemtől, bár nem értem miért, hiszen nem bántená...max összenyalná:D
2010. júl. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
68%
Első válaszoló vagyok, szintén goldenes. :) Nem tudtam, hogy a nyalásmánia golden tulajdonság, azt hittem, csak az enyém ilyen nyelvfixált. :DDD Amúgy az enyém elég ugatósra sikerült, szerintem tartanak tőle a járókelők, de csak azért, mert nem tudják, hogy ha már kapun belül lennének akkor max. szétnyalná őket a kutya. :DDD
2010. júl. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
Golden Retriever kutyám van és most lessz féléves és nembántana senkit bár nemrég kaptunk kiscicákat és megfojtotta :( mert játszott volna vele és már 6× nagyobb mint a kiscica és mikor játszott vele ráfeküdt és szegény cica kinyult :( de nem direkt csinálta. Amugy miénk tenyészetben nőtt fel és ot megvoltak nevelve hogy egésznap nem ugathatnak mert ha uzgatak a gazda kiment rájuk kiabálni(mármint szigoral voltak nevelve) és az én kutyám hga elmegy a kapu előtt nemugat jön a postás semmi senkit nem ugat m,eg aki elmegy. Viszont ha ideges ugy tud ugatni , hogy nagyon XD Meg fiu és ha játszunk nagyon hamar bedurvul mondjuk. De mondom csak játékből. Multkor betörtek a szomszéd házba és jöttek a rendőrök kést keresni és akkoris mikor bejöttek a rendőrök vitte a rendőrnek a maciját, hogy dobja el neki :) Nagyon szelíd. Előző kutyám Labrador volt, de az agresszivabb vvolt a "kapun kívüliekkel"XD
2010. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!