Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutya, amit minden...

Van olyan kutya, amit minden ember "szeret"?

Figyelt kérdés
Van olyan fajta, ami senki nem fog harapós vadállatnak nevezni, és nem fognak menekülni az emberek tőle? Aminek nagyon, de nagyon jóhíre van, sose bántana senkit?
2010. júl. 23. 11:18
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:

*12:02


bocs a sok gépelési hibáért, gyorsan irtam :(

2010. júl. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Dalma1997 ***** válasza:
szerintem valaki biztos minden kutába talál hibát de amugy a border collie egy szelid kutyus bár hallottam már hogy haraptak meg kisbabát
2010. júl. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

11:31-sajnos ez egy Magyarországi eset volt és goldennel.

Gondolj bele hány fajta van és hány ember él csak Mo.-n, minden fajtára jut xmillió ember akik közül 1 biztos nem szereti.

2010. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Bernáthegyi, újfullandi, ezek alapvetően mentő kutyák, nem lehetnek agresszívak az emberrel szemben. Jól is nézett volna ki, ha mentés helyett megharapnak valakit.
2010. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
A Labrador meg vakvezető kutya. azis furcsa lenne hogy megy az utcán a vakkal és megharap vkit. :S
2010. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Nevelés kérdése. Egy pitbull sem tép szét senkit ha úgy van nevelve. És egy labrador is szétszedhet egy embert ha nem úgy van nevelve. Amúgy meg nincs olyan akit mindenki szeret mert mindig lesznek olyanok akik tartanak a kutyáktól.
2010. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Akiteki ***** válasza:
Az életben semmiben nincs úgy, hogy valamit mindenki szeret. Van ember, aki általában utálja a kutyákat, annak mindegy milyen fajta.
2010. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen.

Egyrészt ha valaki fél a kutyától akkor neki mindegy milyen fajta.

Másrészt egy szelíd golden is bevadulhat ha idegi gondjai vannak, ha rosszul nevelik. Nem lehet olyat mondani hogy egy kutya sosem csinál ezt-azt mert erre nincs biztosíték. Amúgy nem tudom miért érdekel más mit mond a kutyádra. Nekem nem esne jól ha a szerett kutyám az első idegennel elmenne mert mindenkit szeret.

2010. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

[link]


xD

2010. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Naaa, ez már valami! :D
2010. júl. 23. 22:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!