Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutya, amit minden...

Van olyan kutya, amit minden ember "szeret"?

Figyelt kérdés
Van olyan fajta, ami senki nem fog harapós vadállatnak nevezni, és nem fognak menekülni az emberek tőle? Aminek nagyon, de nagyon jóhíre van, sose bántana senkit?
2010. júl. 23. 11:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
nekem pontosan labradorom van,és alaposan el lett rontva. nagyon félti az ennivalóját, plusz hamis is, csak nagyon sok idő után ismerkedik. amugy a goldenek amiröl jo hir megy, a vizsla, a tacskó.
2011. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

nekem labradorom van, tünemény:)

előttünk eljátssza hogy ő mennyire tud házat őrizni, meg megvéd minket stb. ha kint vagyunk az udvaron mint egy vadállat úgy ugrik neki a kerítésnek ha jön valaki, a postást is a kerítés másik oldaláról utálja csak.

viszont volt egy vicces szitu. nem voltunk kint, jött a postás, becsengetett. amíg ki nem értem, a kutyus hagyta hogy simogassa, vakargassa a fülét, amint észrevette hogy kinbt vagyok felugrott és ugatta morogta szegényt:)

2011. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
Nálunk az utcában lakik egy keverék!Nagyon de nagyon aranyos,és sose harapott meg senkit,és aki fél tőle arra morog!:)
2011. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 xnorkax ***** válasza:
Sokan a goldenről és a labiról gondolják, hogy már eleve szelíd, mindenkivel barátságos kutyának születnek, holott az ő nevelésüket is el lehet rontani. Szerintem ilyen kutya nincs, mert akik félnek a kutyáktól, azok mindegyiktől félnek.
2011. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Mindig lesznek olyan emberek, akik félnek a kutyáktól v. utálják őket és mindenféléket mondanak rá.
2011. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Szinte minden embernek más a véleménye.

Egyik ember szerint ez jó kutya másik szerint az. Mint már mondtam aki nem szereti őket annak mindegyik rossz.

De legtöbben a nevelésükkel rontják el őket.

Pl. a barátnőmnek a golden retrieverje volt HARAPÓS,(így kapta és nem tudta belőle kinevelni, őt nem bántotta csak másokat) a nagyinak pedig SZELÍD dobermannja volt.

2011. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 dzseni100 ***** válasza:
Van
2011. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 dzseni100 ***** válasza:
Skót juhászkutya másnéven lesszi fajta
2011. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Mindenki a labradort mondja! (tisztelet a kivételnek) Nem ismertek más kutyafajtát? Bolognese,ír szetter,vizsla,bichon frisé,dalmata(bár az nagyon játékos) Nekem egyik sem a kutyám.
2011. jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Beagle.Ilyenem van és ha megyünk az utcán mindenki csak annyit mondd hogy: 'Jaj de aranyos kiskutya!' De azért vannak olyan emberek is akik nem tetszenek Tunyónak(Így hívják:)) és azokra tud morogni is,meg úgy néz rájuk mint akit meg akar ölni.=)
2011. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!