Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden kutya ilyen, vagy csak...

Minden kutya ilyen, vagy csak a boxer?

Figyelt kérdés
7hónapos boxer, aki szétszedi a szúnyoghálót az ajtón, kiszedi a virágokat, cserjéket a földből stb. az apum azt mondja, miért pont ezt a hülye fajtát választottuk, akármelyik más jobb lenne. dehát az összes kölyök ilyen, vagy nem??
2011. júl. 29. 22:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
labradorom is ezt csinálta, de hála istennek kinőtte :D
2011. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ömmm...hát a boxer kicsit bolondabb és játékosabb:))

nehezebben nevelhető, mert felnőttként is extra játékos, de kemény kézzel menni fog

...tény, hogy úgy látszik, nem megfelelő a fajta hozzátok:)

2011. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem csak a boxik ilyenek :D

az enyém kev. és a kerti asztalon a terítőt mindig megtépázza,kiolvassa az újságokat,ás nekünk szép gödröket és úgy nyűszít ha megijeszti a macska mintha kínoznák.

2011. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jaaaj...hát még nagyon kölyök!!! :) Ez tök természetes minden kutyánál! Főleg egy boxernél!

Kemény kéz, és nevelés! Kutyasuli!


Üdv,

Egy boxer boldog gazdija

2011. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden kölyök ilyen!! nekünk a Foxi az ajtónál a dekorcsíkot szétrágta nem is tudom hány cipőt tönkretett ja és még ott vannak a szárítóról leszedett ruhák!
2011. júl. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
rá kell szolni a virágokat meg elkell keriteni. de am minden kölyök ilyen
2011. júl. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

na, mondtam én! :D

tudom, a boxer hiperaktív és játékos fajta. ha hosszú sétára megyünk, alszik már egész nap, de amikor én nem érek rá, akkor rombol :D

2011. júl. 30. 10:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem csak azért, mert boxer. Nálunk a husky kinyírt pár bokrot, de aztán kinőtte. Ismerősöméknél viszont a komondor élete végéig minden este áttrappolt a virágágyáson + belefetrengett a sárba és körbe végigmeszelte a házat. A szúnyogháló még egész tűrhető kompromisszum ehhez képest.
2011. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
heh, a miénk is átvágtat a virágokon :S van ott kisebb kerítés, de nem segít sokat.
2011. júl. 30. 14:28
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem németjuhász van és még 1évesen is a szomszéd cuccaival állítottbe és szétrágta az összes cuccot most 3éves de még mindig aktív de már csak a labdákkal játszik nem más holmikkal :D
2011. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!