Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Kérlek beszéljetek rá az...

SOS! Kérlek beszéljetek rá az ivartalanításra, féltem a kutyámat? 😭😭😭

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon gáz a sztori, 5 hetesen találtam egy pici fekete kutyuskát, akit befogadtam és felneveltem és most ő lett vemhes! Milyen szégyen, amúgy is kidobott kutyának szülni, de már 3/4 idős, csak most vettem észre, hogy ez nem hízás:((( Tudom, nagyon szégyen vagyok, de éreztem a pocakját simizve a picurkák mocorgását és elkapott valami rossz érzés, nem akarom megölni őket, de nagyon gáz, hogy egy talált kutyának kölykei legyenek, így is mennyi kidobott kutya van, őt is úgy találtam, most ő is tovább szaporodjon?!:(( Plusz lakásban lakunk, panelban, ide hogyan szüljön, ő maga 25kilós, fogalmam sincs ki lehet az apa, tüzeléskor 3 hétig kizárólag pórázon volt, nem szabadott volna megtörténnie!! 10 hósan akartam ivartalanítani, amikor nem kölyök már annyira, de 7 hósan betüzelt, most lesz 9 mégcsak!! Annyira sajnálom, segítsetek kérlek! 😭😭😭😭
2020. febr. 9. 11:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%

Kezdetnek vidd el állatorvoshoz, hogy tényleg vemhes-e, és hogy mik a lehetőségek. Ennyire fiatal kutyánál eleve jelenthet gondot a vemhesség és az ellés, ráadásul ez egy ellenőrizetlen vemhesség, nem látta doki, nem volt ultrahang, stb...

Szóval: irány a doki! Magasvemhesen már problémás lehet az ivart, majd ő megmondja, hogy mi a kevésbé kockázatos, vagy mit érdemes tenned.

2020. febr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
45%
Hol élsz?
2020. febr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál, onnan tudom, hogy kb 2-3 hét van vissza és elmondta a lehetőséget. Hazamentünk átgondolni mindent. Ez pénteken volt, hétfőn várja a választ:(((
2020. febr. 9. 11:48
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Döntened kell, vagy lesz 1 kutyátok, és sok gyereke, vagy nem lesz kutyátok, se hozzá hasonlító kölykök sem. vagy lesz 1 kutyátok és nem lesz neki gyereke. Ha az utolsót akarod, akkor válaszd az ivartalanítást, és ne félj, az ivartalanítás már rutin műtét
2020. febr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Ez a szokásos "SOS" emojis troll, aki az ivartalanítás pártiakat szokta provokálni....de dőljetek be!!!


Kicsit sem sántít a sztori????


panel, de nem tudja ki az apa...

2020. febr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Tabbouleh ***** válasza:
27%

Nehogy megölesd a kölyköket! Ha a kuyta szült, vársz a megfelelő pillanatig, és elajándékozod őket.

Amúgy hogy az Istenbe nem tudsz vigyázni arra a szegény kutyusra?

2020. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is kamu!!

Végig pórázon sétáltatta és nem vette észre, hogy rajta van egy kan, ugyan már!

Én is sajnállak kérdező, annyira szánalmas vagy és agybeteg!

2020. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%

78% Ugye?

Bakker és gyorsan regelt egy másik profilt. Kicsit sem furcsa, hogy százalék nélkül megjelenik valaki a posztja alatt.

:D

2020. febr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy rutin műtét, csak elkapott az az érzés, hogy megölöm a kiskutyákat:((

Nem lett volna semmi baj, 10 hósan mindenképp ivartalanítva lett volna..

Meg kellett volna csinálni 6 hósan, ahogy a barátom mondta:(

Vannak kutya barátai, akikkel el szoktuk őket engedni egy ösvényen, szoktak rohangálni, kanyargós az út, nem mindig látunk rájuk, de hívásra egyből visszajönnek. Valamelyik lehet, mivel csak akkor voltak "holtpontok", pár perc, amíg nem láttuk ép őket. Máskor pórázon van, de tüzelés alatt 3 hétig nem volt elengedve a pórázról!!

2020. febr. 9. 12:05
 10/25 A kérdező kommentje:
Akit nem érdekel, az tűnjön innen, nem kötelező válaszolni, segítséget kértem!!!
2020. febr. 9. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!