Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Kérlek beszéljetek rá az...

SOS! Kérlek beszéljetek rá az ivartalanításra, féltem a kutyámat? 😭😭😭

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon gáz a sztori, 5 hetesen találtam egy pici fekete kutyuskát, akit befogadtam és felneveltem és most ő lett vemhes! Milyen szégyen, amúgy is kidobott kutyának szülni, de már 3/4 idős, csak most vettem észre, hogy ez nem hízás:((( Tudom, nagyon szégyen vagyok, de éreztem a pocakját simizve a picurkák mocorgását és elkapott valami rossz érzés, nem akarom megölni őket, de nagyon gáz, hogy egy talált kutyának kölykei legyenek, így is mennyi kidobott kutya van, őt is úgy találtam, most ő is tovább szaporodjon?!:(( Plusz lakásban lakunk, panelban, ide hogyan szüljön, ő maga 25kilós, fogalmam sincs ki lehet az apa, tüzeléskor 3 hétig kizárólag pórázon volt, nem szabadott volna megtörténnie!! 10 hósan akartam ivartalanítani, amikor nem kölyök már annyira, de 7 hósan betüzelt, most lesz 9 mégcsak!! Annyira sajnálom, segítsetek kérlek! 😭😭😭😭
2020. febr. 9. 11:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
75%

"Ez a szokásos "SOS" emojis troll, aki az ivartalanítás pártiakat szokta provokálni....de dőljetek be!!!"


Már a kérdés címére ránézve ugyanez ugrott be nekem is. A leírás még jobban megerősítette... Nem ez az első kérdés tőle, nem is az utolsó sajnos.

2020. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
66%

"Gondolom nem csak pórázon volt, hanem szabadon engedted szaladgálni a kutyát.."


Akkor olvasd el még egyszer a kérdés alatti részt és a kérdező kommentjét!

2x is leírta, hogy tüzelés alatt csak kizárólag pórázon volt kint a kutya...

2020. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
25%
#22 Nyilván ezt írja, hogy ne kössenek belé. Mellesleg lehet nem is ő vitte le sétálni
2020. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
48%

23. Ez hülyeség, hiszen előtte pont ebbe kötöttünk bele, hogy pórázon volt, erre még egyszer leírta hogy igenis pórázon volt.

Nem lenne értelme azt hazudnia amikor pont attól kamu szagú az egész!

2020. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Irta a kutya baratokkal eltunt par percre egy setanal..

Mondjuk speciel tuzelo szukat vinni szigoruan tilos olyan kozossegbe vinni ahol ivaros kan van. Betartod kerdezo hogy csak porazas seta erre elengeded ivaros kan tarsasagaban.


Remelem ivartalanitottad.

2020. febr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!