Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Későeste levinni a kutyát?...

Későeste levinni a kutyát? Elkapnak a gengszterek!

Figyelt kérdés

Üzenetben beszélgettem nemrég egy sráccal, aztán írtam, "bocsi, mennem kell, leviszem a kutyámat".


Erre olvasom, miután visszajöttem, hogy totálisan leoltott engem, hogy mit hazudol, de ha esetleg tényleg igaz, legyen annyi eszem, hogy nappal sétáltassak kutyát, mert este elrabolnak, gengszterek támadnak meg, veszélyes. Már csak a szellemeket hiányoltam a történetből. -.-'


Veletek megesett, hogy osztották az észt, mit csinálj vagy mit ne csinálj a kutyá(i)ddal, ami nagy baromság?



2020. febr. 9. 22:43
 1/7 A kérdező kommentje:
*Késő este
2020. febr. 9. 22:46
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Most jöttem fel én is a kutyával. Lakótelep. És még élek.
2020. febr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Azert az fugg attol mennyi arany ekszer van rajtad lathato helyen vagy tul keves ruha(telen? :D) meg mekkora az a kutya. Nehany fajtatol inkabb a menekulesen gondolkoznak,nem a kutyakakizacsi elrablasan. Az emberrablasokat meg az ittas,ittasan az utcan elalvo vagy ontudatlanra bedrogozott embereken csinaljak.
2020. febr. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jó annak akinek nem kell dolgozni.
2020. febr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

23-23:30 körül szoktam leszaladni még a kutyákkal, de nem sétálunk sokat,max 5-10 perc,elmegyünk a sarokig meg vissza. Igazából ez csak a dolguk elvégzéséről szól,tök jól megszokták. Mondjuk eleve megszokták,hogy séta elején végezzék el a dolgukat. Így pl ha beteg vagyok nagyon,vagy szakad az eső akkor is 10 perc alatt megoldják.


Én mielőtt a lépcsőházból kimegyek, körül nézek ha látok esetleg több férfit , vagy hajléktalant akkor inkább a hátsó ajtón megyek ki. (lekopogom) vidéki város és nyugis környék. De persze ettől függetlenül elővigyázatos vagyok.

2020. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy nem rabolnak el, csak meggyaláznak, aztán otthagynak mint egy használt zsepit.
2020. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nejem is fél, emiatt este nem viszi le a kutyát, még nekem se nagyon engedné, de én nem félek, meg pár hangoskodó részegen kívül sosem volt semmi gond.
2020. febr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!