Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerencsés esetek amik rosszúl...

Szerencsés esetek amik rosszúl is elsülhettek volna?

Figyelt kérdés

Volt pár "golyó" ami komoly baleset lehetett volna de szerencsésen végződött a dolog. Nálatok voltak ilyenek?


Ma épp azért adok hálát, hogy nem tűnt el a kutyám a szüleim udvaráról. Alapból lakás kutya de mikor haza jövünk sokat van kinnt a kertben. Amikor kinéztem az ablakon azt láttam, hogy a szüleim kutyája a szomszédban mászkál mert kiesett egy léc a kerítésből. Ha az enyém ment volna át onnan meg akárhol kitudott volna bújni talán sose talál haza.


Másik eset amikor a jót akaró mama elvitte sétálni míg a boltban voltam. Csak hogy póráz nélkül indultak el. Elvileg a szomszéd tudta megfogni és haza vinni. Azt is csak pár nappal később tudtuk meg hogy majdnem elveszett.


Még egy eset, amikor valaki rágót akart neki adni. Azzal is lehettek volna gondok (vagy csak engem riogattak hogy ne nyeljem le mert összeragad a gyomrom?) De szerencsére kiköpte a kutyám. Ilyenkor szerencsés hogy válogatós.


Ti miket úsztatok meg?


2020. febr. 14. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Ha a kutyád a szomszédból sem talál haza, akkor az nem is kutya. Pár rágót lenyeltem már, de még élek.
2020. febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szomszédnak nincs rendes kerítése azért onnan simán akárhova mehetett volna
2020. febr. 14. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Kutyánk folyamatosan kiugrik az utcára de a kapu előtt mindig ugat akkor beengedjük vagy volt olyan hogy mind a négy kutyánk meglépet mert kinyitódott a kapu akkor valaki visszahozta őket :D
2020. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Tegnap belénk hajtott egy kamion. A kutyámnál kitört az ablak, itt áldottam az eget, hogy mindig boxban szállítom, így sem

az üveg nem érte, sem meglógni nem tudott a nagy pánikban.

Ha csak úgy szabadon van a kocsiban lehet kiugrott volna, és mivel támadóan reagál a zajos járművekre lehet, hogy a kamion alatt végezte volna. Vagy éppen bármi más alatt ami arra járt.

2020. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*rosszul
2020. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!