Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy fiatal nők...

Miért van az, hogy fiatal nők vesznek egy kisméretű kutyát, és kisgyerekként bánnak velük?

Figyelt kérdés
Öltözteti,csókolgatja, szó szerint mindenhova viszi magaval, ő maga olyan pólót,táskát,ágyneműt használ amin az a fajta kutya van ami neki is van stb. De jaj ő nem akar gyereket.Fel van háborodva ha megkérdezik h igazi családot nem szeretbe? Nekünk is van kutyánk,családtagként szeretjük de azért na.

2020. febr. 23. 06:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
19%

A kutyam erti ,mit mondok. A szavak ragozott formajat is. Oltoztetem,nagytestu izmos orzovedo rovidszoru kutya. Szerelmemnek hivom sokszor az utcan is es megcsokolom az utcan is. Meg nem erunk ra gyereket vallani vagy ot evig. Nyalasan szoktam neki beszelni,imadom ot.

Sok ruhaja van. Csak markas ,exkluziv sportruhazat.

Viszem mindenhova,ahova lehet. Imadja a tarsasagot es az emberek ot is. Agyondicserik mindenhol. Tobbszoros europa gyoztes szulei vannak.


Elvezem,h vki irigy ra,h ot mennyire szeretem.

2020. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A kutyámnak van egy fiatal fajtatiszta border collie haverja, mostanában lett ivartalanítva, és nem gallérral, hanem ruhával védik a műtéti sebet.
2020. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%

30 vagyok, közöm nincs az anyasághoz, magamat se tudom stabil érzelmi állapotban tartani. Kaptam egy kutyát, akit imádok. Nem kell öltöztetni, mert nem fázós típus. Mindig mesélek róla a munkahelyemen és mindig mások hasonlítják a saját gyerekükhöz. Pl a munkatársam kisfia is papucsot rágcsál. :D

Amikor oltásra vittem, akkor a másik kezdte, hogy ők is most voltak oltási a lányával. Mindenki azt kérdezgeti, hogy hogy van a gyerek, meg hogy hogy megy az anyaság. Ennyi erővel mindenki más is hülye.

2020. febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

""De az ilyen embereket sem ítélem el, de az szerintem már enyhe elmebetegség, ha azt hiszi hogy a kutya olyan szellemi szinten van mint egy gyerek...""


9-es válaszoló! A kutya pontosan olyan értelmi szinten van, mint egy gyerek. Szakértők szerint egy kutya körülbelül egy 3 éves gyerek szellemi szintjén van, és nagyon is érti, amit mondasz neki. Illetve nem érti, de megtanulja, csak nagyon sokat kell hozzá beszélni. Egy szavas vezényszavakat a "NEM"-en kívül nem is használok. "Ülj le szépen", "Gyere, feküdj le ide" mindig így mondom, vagy pl. ha én azt mondom neki, hogy "igyál egy kis vizet", odamegy a táljához, és ha csak egy cseppet is, de iszik. Ha azt mondom, "Gyere, elmegyünk a doktorbácsihoz", már rohan oda, ahol a hámja van. Megkérdezem, "Kérsz egy kekszet?", szalad a spájzhoz, mert tudja onnan fogja kapni. Szóval simán megjegyeznek bármit, ha elégszer van hozzájuk beszélve, és szerintem ez tök jó dolog. Igaz, ezekből leginkább a hangsúlyt jegyzik meg, mert az ember hajlamos minden ilyen mondatfoszlányhoz egy másik hangsúlyt párosítani, de kipróbáltam nélkülük is ezeket, mintha egy robot mondaná, működik. :D

2020. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
10%
14: Valóban lehet, hogy azon a szinten van az agya, de valahogy mindig elfelejtik, hoy attól még egy állat.. és nem ember..
2020. febr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
# 15 Nem felejtik el, csak törődnek vele. Tudom, hogy ez azoknak, akik szerint a kutya egy kerti kellék, megdöbbentő lehet. De! Ha valaki úgy kezeli az állatot, ahogy egy embert, az miért is baj? Árt vele valakinek? Drágább lett tőle a kenyér? Tudod, ha több ilyen ember lenne, nagyobb béke lenne ebben a világban.
2020. febr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyedül élek a 3 mentett kutyusommal, sokat beszélgetek velük, figyelek rájuk és minden apró jelet észreveszek.

Pl a legelső, legidősebb kutyusom mindig utálta a a ruhákat, ellenben imádja a havat, a mínuszokat, így soha nem is vettem elő többet a kabátját. Ám idén azt vettem észre, hogy 15 évesen már nem olyan vidáman bukfencezett a hóban és kissé remegett egy hosszabb sétánál. Következő sétánál rátettem a kabátját és nem ellenkezett. Ennyin múlik, hogy figyelsz-e az állatodra. Igenis igénylik a törődést, pont, mint egy kisgyerek. És nem tudom amellett azt is megfigyelted-e, hogy melyik kutya a mosolygósabb, vidámabb, amelyikhez beszélnek, gügyögnek, folyton megsimizik, figyelnek rá, vagy amelyiknek a gazdája fülhallgatóval komoran sétál, miközben a telefonját nyomogatja és a kutya felé se bagózik.

Nekem amúgy egy kisebb és két közepes kutyusom van, 5 és fél, 7 és 8 évesek voltak, mikor hozzám kerültek utcáról illetve gyepitelepről, mégis mind kivirult pár hét-hónap alatt. Hidd el, számít a törődés, a "túlzott"(ilyen létezik egyáltalán?) szeretet.

2020. márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!