Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ha egy kutya csak...

Nikcsuu115 kérdése:

Normális ha egy kutya csak úgy elpusztult 5-6 éves korában?

Figyelt kérdés
Ma haza mentem látogatóba az apukámhoz ahol ott volt Lola nevű kutyusom, akit imádtam. Tegnap sajnos elpusztult.. Apukám azt mondta tegnap előtt nyakladozva ment, alig evett, nagyon rosszul volt.. Barátnőm felhozta a dolgot hogy nem e mérgezték meg.. Ez érdelne hogy mi történhetett vele?
2020. febr. 23. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván nem
2020. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha ennyire hirtelen történt, és tényleg érdekel, állatokra is lehet boncolást kérni.
2020. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerinted normális?
2020. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

"Apukám azt mondta tegnap előtt nyakladozva ment, alig evett, nagyon rosszul volt.. Barátnőm felhozta a dolgot hogy nem e mérgezték meg.. Ez érdelne hogy mi történhetett vele? "

Ha orvos látta volna a kutyát, lehet, máris tudnád, mi történhetett vele.

Ezen kívül csak találgatni lehetne. Hidd el, itt nincs senkinek sem varázsgömbje.

2020. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Akkor kellett volna vele orvoshoz rohanni, amikor "nyakladozva ment". A fagyálló folyadék okoz részegséghez hasonló tüneteket, és ha időben elkapják, még meg lehet menteni a kutyát. Komolyan, nem értem az embereket. Én vasárnap rohantam a macskámmal a kórházba, amikor rosszul volt, pedig 40 km-re van a legközelebbi.
2020. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Hát kellene boncolást kérni, csak azt sok forintért csinálják meg.

Nekem is volt kutyusom, akit megmérgeztek, de nála azonnal kezdődtek a tünetek és pár óra múlva sajnos elment.

Lehet, volt valami szervi problémája amiről nem tudtatok.

Igazából bármi lehet a pakliban.

2020. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem normális. Időben kellett volna állatorvoshoz vinni.
2020. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

ha rendben vannak az oltasai, es folyamatos ellenorzes alatt all, illetve alapbol latod, hogy jol van e a kutyad vagy nem!

Lattatok, hogy rosszul van, miert nem vittetek orvoshoz,? Foleg ha szeretted....

Normalis, ha valaki 25-30evesen meghal?! Mert nem sokkal tobb egy 5-6eves kutya! Ezekbol kiindulva.. szerinted normalis?!

2020. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!