Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez most mi lehet? Ugye nem...

Ez most mi lehet? Ugye nem mérgezés?

Figyelt kérdés

Kölyökkutyám éjszaka csavargott. Amikor hazajött reggel még pörgött, örült nekem, de nem evett. Most meg olyan bágyadt. Felhívtam egy állatorvos barátot, azt mondja, hogy ha nem nyálzik, és nem túl fehér a szemefehérje, akkor szerinte nincs gond.

Viszont én továbbra is aggódom. A férjem szerint csak egész éjszaka kujtorgott és elfáradt, és azért nem eszik mert bezabált a másik kutyus kajájából. Kérdés, hogy látszána már ennyi idő alatt, ha esetleg éjszaka, vagy hajnalban megevett volna valamit? Mármint bármilyen mérget, amit egy szomszéd kirakott mondjuk patkánynak. Azóta itthon van. A méreg elfogyasztása után mennyi idővel jelentkeznek a tünetek? Az a gáz, hogy az állatorvos is valami borjú szülésen van, és csak kb. 4 óra múlva tudna kijönni.

A kutyus nem hány, nem megy a hasa, csak túl nyugodt. Lehet, hogy túlpörgöm, de imádjuk őt, és nagyon aggódom.köszi a válaszokat.


2010. júl. 24. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak elfáradt, de legközelebb ne engedjétek, hogy elkóboroljon, mert rengeteg veszély leselkedik ilyenkor rá.
2010. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Az volt a baj, hogy a kerítsünk nem volt még teljesen kész, hiába raktuk körbe palákkal, valahogy csak át jutott rajta az éjjel. De most már többet tuti nem, mert itt vannak a szakik, és befejezik.
2010. júl. 24. 11:55
 3/8 anonim ***** válasza:
elfáradt:)
2010. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Akiteki ***** válasza:

Hulla fáradt, bulizott az éjjel. :))

Az enyém kilógott a múltkor a fiam lába mellett. Hiába kerestük 9 órán keresztül. Aztán hazajött. Vacsorát sem kért, csak lefeküdt aludni. Talán pockot áshatott az erdőben, mert jóllakott volt és csupa kosz volt a feje.

2010. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az én kutyám is mindig csavarog ha nem vagyunk itthon (utánunk szökik) szerencsére mostmár jó a kerítés.. ne aggódj, túl fáradt :) kell neki egy kis idő, hisz egséz este csak emnt és nem aludt semmit :D aztán hamar kész legyen ám az a kerítés :) nehogy tényleg történjen vmi :)
2010. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem túl fehér a szemefehérje-ilyet még nem hallottam. az eleve fehér, hogy lehet még fehérebb.
2010. júl. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Nekem most van egy 4 hónapos kutyusom.3 hónaposan patkánymérget evett.ezt hajnali 5 körül tette,de csak délelőtt 11 kor jutottunk be a dokihoz.Megkapta az ellenszérumot,és valami vitamint,amit a kajájába kelett volna dugni,mert aztmondták,hogy máshogy nem eszi meg,de én odanyújtottam neki kanálom,és simán befalta.Amiután megette a mérge,semmi tünetet nem láttunk mi,és az orvos sem,tehát nem biztos,hogy vannak tünetei.Szerintem azért vidd el a dokihoz!

Remélem tudtam segíteni.:)

2010. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Nem lett semmi baja, csak tényleg fáradt volt. A kerítés kész lett. Meg is van bolondulva, hogy már nem csavaroghat, max. velem, amikor sétálunk!:) Na mindegy, így már tuti nem lesz baja!
2010. júl. 26. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!