Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hónapos németjuhász kutyámna...

6 hónapos németjuhász kutyámnak nem áll fel a füle, az orvos szerint nem is fog. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóljak a tenyésztőnek??

Az utolsó esély a fültornásztatás.

De amúgy,láttatok már olyan németjuhászt akinek nem áll a füle :(.

Pedig kap folyamatosan lavet calciumot, pedigree junior szárazeledelt, konzervet és házi kosztot :(:(. A fülét is szoktam maszírozni.


2010. júl. 24. 12:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
És ez miért akkora tragédia? Attól még ugyan-úgy szeretheted a németjuhász kutyád!
2010. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
én semmi különöset nem csináltam ak utyámmal annak érdekében hogy felálljon a füle. semmi különleges táp,vitamin nem kelett. 6 hetesen már félig felállta füle. szólhatsz a tenyésztőnek és kérhetsz egy kis segítséget is,esetleg érdeklődhetsz hogy mi elhet az oka. orvo oylat mondott hogy nem fog? nem értem... igen láttam már oylan németjuhászt aminek kajla volt a füle (nem állt neki fel rendesen)
2010. júl. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Az enyém 5 hónapos és stabilan állnak a fülei!10 hetesen ilyen volt: [link]


Viszont az előző német juhászomnak 10 hónaposan álltak csak fel rendesen a fülei! Nem csonterősítő hanem porc és Ízület erősítő kéne neki!

Azért legalább egy kicsit kemény a fültövénél?Nem tudsz képet felrakni?Mert azért jó lenne látni hogy milyen is valójában!:)

2010. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Akiteki ***** válasza:

Szeresd lógó füllel.

Ha kiállításra vetted és van szerződés, kérhetsz kártérítést.

2010. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Akiteki ***** válasza:
47%

Lavet kálcium, pedigré, konzerv, házi maradék....

Pici korától RC -t evett volna, akkor most nem lenne ilyen gond.

2010. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem akartam kiállításra vinni. Csak szerintem mindent megpróbáltam megtenni h egészséges legyen ((füle is)) kutya legyen. Az orvos szerint túl nagy a füle. Nagyon imádom ettől függetlenül, csak kicsit el vagyok keseredve:(
2010. júl. 24. 13:25
 7/23 A kérdező kommentje:
Utolsónak mondanám , tudod 15 éves vagyok és nem tehetem meg h mindig drága kajákat egyen. A pénzem nagy részét ráköltöm.
2010. júl. 24. 13:26
 8/23 anonim ***** válasza:
Ragaszd fel neki. Az egyik kutyámnak 1 éves korára áll fel a füle, a másiknak meg pár hetesen...
2010. júl. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
szerintem ne agodj.valamelyik kutyusnak már 10-12 hetesen ál a füle valamelyiknek meg csak 10-12 hónapos kórban ál fel a füle!szeresd ahogy van :D de azért kérdezd meg a tenyésztőt hogy mi lehet a gond!tudsz képet küldeni?
2010. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

ez az első napjától kezdve, máig

az utolsó képen csak véletlen áll a füle


[link]



[link]

2010. júl. 24. 14:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!