Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hónapos németjuhász kutyámna...

6 hónapos németjuhász kutyámnak nem áll fel a füle, az orvos szerint nem is fog. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóljak a tenyésztőnek??

Az utolsó esély a fültornásztatás.

De amúgy,láttatok már olyan németjuhászt akinek nem áll a füle :(.

Pedig kap folyamatosan lavet calciumot, pedigree junior szárazeledelt, konzervet és házi kosztot :(:(. A fülét is szoktam maszírozni.


2010. júl. 24. 12:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Attól h nem áll fel a füle, még egészséges kutya!!! Szeresd úgy ahogy van :)
2010. júl. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Akiteki ***** válasza:
31%

Na ezért nem kell gyereknek kutyát venni.

Milyen lenne, ha anyuka mondaná, hogy bocsi, de 16 évesen lettem terhes, nincs pénzem a gyereknek kaját venni, jó lesz a zsíroskenyér is neki.

2010. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
45%

utolsónak: sajnálom a gyerekedet (vagy ha még nincs, akkor majd ha lesz...)

15 évesen már igenis felelősségtudóak. én 7 évesen kaptam az első német juhászom, de már akkor is rendesen tudtam vele foglalkozni, alig segítettek be szüleim. egyébként nem a márkás "jó" minőségű táptól lesz a kutya egészséges és nem attól fog felállni a füle se hogy agyonadagolod vitaminnal. igen... van aki nem tudja állni a márkás kaják költségét. és ezzel nincs is semmi baj. a házi koszttól se lesz semmi baja a kutyának. az én kutyám nem volt hajlandó megenni az iszonyat drága kutyatápot inkább ette a sülthúst meg néha a konzervet. nálunk pénzkidobás volt. inkább nem evett 3 napig. egyébként nem kéne az emberekhez viszonyítani. nagyon szánalmas vagy (nyugodtan pontozzatok le)

2010. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Jaj de aranyos ez a fül masszírozás. ^^

Szerintem így édes a kutyus ahogy van, ez a szexepilje. ;)

Nem kell a fülét sehova ragasztani, ha akar neki majd úgy is feláll.

Ne idegeskedj ezen, így is egy tündérbogár. ^^

2010. júl. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:

16:19-es: egyetértek.:)

Am az én németjuhászomnak sem áll fel a füle. De ez legyen a legnagyobb gondom az életben.

2010. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Akiteki ***** válasza:

16:19

Nem szorulunk sajnálatra, 15 évesen megtanulhatnál olvasni.

Kutya akkor kell, ha az egész család akarja. Nem a 15 éves gyereknek kell eltartani.

Te sem úgy kaptad 7 évesen a kutyát, hogy odavágták, hogy nesze fiam gondoskodj róla, hanem biztosították a körülményeket. Az én gyerekeim is tudtak kutyát sétáltatni 7 évesen, attól még a kaját én vettem.

Lehet, hogy máshol ez degradáló, de nálunk ugyanúgy gondoskodunk a kutyákról mint a gyerekeinkről. Egyiknek sem mondhatom azt, hogy nincs pénz az eltartására.

A tápláláshoz meg akkor szólj hozzá, ha van valami fogalmad róla.

2010. júl. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Szerintem neki még felállhat a füle nincs elkésve!:)

Német juhászos oldalakon,fórumokon érdemes volna olvasgatni,kérdezősködni hátha vannak jó ötletek!:)


13:05 voltam

2010. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

A kálciumot hogyan adagolod?

A táp kölyöktáp?

Konzerv helyett vegyél csirke farhátat, fejet. Adjál kecske tejet. Még felállhat neki,nyugi. Csinos a kutyád.

2010. júl. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást a rendes emberektől :)

Akik meg csak okoskodni és lenézni tudják a másikat, nem érdekelnek. 15 évesen nem hiszem hogy olyan kisgyerek lennék...De igen ha erről van szó, más ilyenkor gyereket szül és arról gondoskodik , nem pedig egy kiskutyáról.


Az én kutyám is inkább eszik sült húst,csontokat rágcsál mint száraz tápot eszik. Gondolom ha milliomosok lennének a szüleim nem lenne problémám és a kutyus se kapna házi kosztot. Az állatorvosnak pedig nem volt kifogása az étrend alapján.



Igen, kiskutya tápot kap. A vitaminból napi 2x kap ((a javaslat szerint). Köszönöm szépen akik segítettek:):)

2010. júl. 25. 08:09
 20/23 A kérdező kommentje:

13:05-ösnek

igen kemény neki,és majd megpróbálom felragasztani neki. Utána nézek a porc erősítőnek:)

2010. júl. 25. 08:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!