Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatámadás! Jöttem haza....

Kutyatámadás! Jöttem haza. Többi lent!?

Figyelt kérdés
Nem találtam a kutyám.Felmentem a kertbe és a szomszéd kertjébe ott volt az én kutyám és v.mi kóbor magamhoz hívtam a kutyám jött is csak a másik kutya is. Rám támadt a kutyám megvédeni akart de közben elkezdtek bunyózni én nagyon megijedtem. Lepróbáltam szedni őket behívtam a kutyám és szerencsére sikerült de jött a másik én így elé ugrottam (hogy ne bántsa a kutyám) és megkapott. Az ujjamat gyors haza futottam és anyukám bekötötte és mondta hogy szóltam volna apával megcsináltuk volna és nem lesz egy kicsi mínusz az ujjamba. Bocsi hogy ha van benne hiba alig tudok írni. Apukám orvos és megcsinálta az ujjam. A szomszéddal jóba vagyunk azért mentem át. A kutyám meg nem tudom mivel tanult. Szerintetek holnap ne menjek suliba vagy mi legyen?

2020. márc. 2. 18:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ma mentünk dokihoz. Fogok kapni olyan oltást
2020. márc. 3. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!