Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki milyen táppal etet?

Ki milyen táppal etet?

Figyelt kérdés
Nagytestű kutyának keresek valami elfogadható minőségű és árú tápot aminek azért van valami hústartalma is.
2020. márc. 3. 09:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Bár látom lepontozzátok az informatív válaszaimat, nem baj...

A Happy Dog egy erős középkategóriás táp, jó ár/érték aránnyal és magas elfogadási aránnyal, de én vigyáznék vele.

Én nagyon erősen követem a kutya-macskatápokkal kapcsolatos orvosi és tudományos történéseket, a napokban vonták vissza a Happy Cat (ugyanaz a gyártó) egyik halas macskatápját, a magas cink tartalom miatt...

Az bénulást is okozhat akár.

2020. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Brit Fresh Adult Large Muscles & Joints Friss Hal sütőtökkel.
2020. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én is szívesebben etetnék azzal amit tudom micsoda.


BARFnál sajnos csirkealkatrészeket kivül másféle csontot nem bírtak elrágni( kistestű) Hiába adtam neki pulyak,kacsa,nyúl alkatrészt, rágták rágták,de ott hagyták.


Csirkével etettem 1,5 évig. De két kistestű kutyának kiegészítőkkel meg mindennel együtt 15-20 ezerre jött ki havonta. Mellesleg kicsi a fagyó, panelban lakunk. ide plusz fagyót nem tudtam venni,3-4 naponta jártam a várost húsért,csontért stb. 1,5 év alatt bele fáradtam, lehet tudod mit eszik a kutyád,láttam is a pozitív hatásokat ,nem mondom hogy nem.


De drága ha jól akarja csinálni az ember, akinek a tárolás nem megoldott rengeteg időt vesz el mire bevásárol,járkál. Aztán ha sehol nincs éppen xy hús,csont akkor mehetsz messzebbre. Én ebbe bele fáradtam.


Főztem is a kutyáknak mindkettő fosott tőle. Akárhogy csináltam az arányokat,bűzős fosás lett és rohadt sok,tehát semmi nem hasznosult.



Criskydoggal etetem az egyik kutyámat, Mister Mixxel a kölyköt.

2020. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!