Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A zooplusról eltünt majdnem...

A zooplusról eltünt majdnem az összes Fitmin táp. Egy pár napja még megtaláltam, csak akkor valami gond volt az oldalukkal. Esetleg rákérdezett már valaki hogy mi történt, miért nem lehet rendelni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom külföldről szokott jönni az áru, és az mostanában elég döcögősen megy mindenhol...
2020. márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Basszus, ez eszembe sem jutott, köszi, hogy írtál!

Ahogy nézem, csomó tápból készlethiány van....

Végül Happy Dogot tudtam rendelni (azt már ismerem régről), de a zoopluson már az sem volt. Illetve csak a nagyon drága kategória....

2020. márc. 14. 23:24
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Sok helyütt bezárattak a patikák és az élelmiszerboltok kivételével mindent, talán attól tartva, hogy itt is az lesz felvásárolták az emberek az állateledelt is.
2020. márc. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
3-ashoz annyit, hogy ahol bezárások vannak is, több helyen kiemelték, hogy az állateledel boltok is nyitva maradhatnak + a házhoz szállítás sem áll le (ennek ellenére mi is kb. 3 havi állateledelt vettünk, biztos, ami biztos; noha amúgy is a legnagyobb kiszerelést preferáljuk, így ez a szokásos 1 doboz helyett "csak" 2 dobozt jelentett)
2020. márc. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4: Igen, csak az emberek szeretnek biztosra menni. Meg aztán hogy nyitva maradHATnak az nem jelenti azt, hogy nyitva is maradnak. Én se táraztam be egyébként.
2020. márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerver is túl lehet terhelve a rendelések miatt. Egy másik állatos webshop már közleményben is kiírta, hogy megnövekedett a forgalmuk, és csúszhatnak a kiszállítással, mindenkinek a türelmét kérik.
2020. márc. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!