Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyámat el tudja vinni...

A kiskutyámat el tudja vinni a nyest?

Figyelt kérdés

Németjuhász-labrador keverék 2 hónapos kis kutyáról van szó! Sajnos a házban tartásra nincs lehetőség, bezárni pedig csak akkor szeretném, ha nagyon muszáj!

Kérlek az olyan válaszoktól kíméljetek, hogy felelőtlen állattartó lennék, mert nem tartom házban a kutyámat, aki ugye alapból kinti állat!

Tehát továbbra is adott a kérdés, hogy el e tudja vinni a nyest!



2020. márc. 19. 20:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%

Az egy dolog, hogy kint tartod a kutyádat. Normális foglalkozással, sétáltatással, lefárasztással, kellő közös idővel nincs vele gond. De egyébként azt mire alapozod, hogy a kutya kinti állat?


A nyest egy ekkora kutyát nem tud elvinni. Ajánlom, hogy nézz utána a nyestek anatómiájának és szokásának, ha ettől tartasz.


Mellesleg pedig szaporítótól felelős és értelmes ember, normális gazda nem hoz el kutyát! Akinek inge...

2020. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudná, de megtámadni se akarná, mert a nyest fél a kutyáktól. ( Szag alapján jön rá, hogy kutya) Kutya szőrcsomót is nyestek elriasztására használnak, bár nem tudom mennyire hatásos.
2020. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!


Nem tudom miért probléma, hogy keverék kutyám van. Az ilyen kutyákat akkor te halálra ítéled? Vagy menhelyre? Csak azért, mert keverék? Ehhez a felfogáshoz is csak gratulálni tudok.

Azért félek attól, hogy elviszi, mert néhány barátom eléggé megijesztett ezzel és nem hagy nyugodni a gondolat

2020. márc. 19. 20:46
 4/17 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!


Köszönöm szépen az értelmes választ! Szükségem volt pozitív visszajelzésre!

2020. márc. 19. 20:47
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
De a bagoly elviheti!
2020. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%

Na jó, a szöveg3rtéshez nyilván kivételes intelligencia és képesítés kell. Megértem, ha ez nem adatik meg mindenkinek.

Nem, nem azzal van gond, hogy keverék, amennyiben menhelyről, mentésből származik! De azzal már gond van, ha szaporítótól (sufnis, egyszeri vagy nagyüzemi szaporító, teljesen mindegy) származik a kutya! Az ilyen kutyák "gazdái" a teljesen alkalmatlanok az állattartásra!

2020. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
Elviheti roka … elviheti jopar ragadozo madar … elviheti a harcsa (mondjuk ha uszni viszed) … elviheti egy madik kutya.
2020. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És mégis miből vontál le olyan következtetést, hogy nem menhelyről hoztam? Megint csak a megítélés megy, anélkül, hogy tudnál bármit is a körülményekről! Gondolom ehhez is intelligencia kell, mert akkor te nagyon intelligens lehetsz, ha egy egyszerű kérdés alapján belelátsz mindenbe és egyből elítélhetsz valakit!
2020. márc. 19. 21:01
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
allatvedok, gyepmester, rendorseg, onkormanyzat, allatorvos … egy csomoan elvihetik
2020. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Nem kell ebből viccet csinálni! Egyik barátom kis kutyáját is megölte a nyest, emiatt kezdtem el én is félni! Azóta beláttam, hogy felesleges bármiről is kérdezni, mert az emberek csak ok nélkül ítélkezni és viccelődni tudnak! Gratulálni tudok az ilyen felfogáshoz!

2020. márc. 19. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!