Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyámat el tudja vinni...

A kiskutyámat el tudja vinni a nyest?

Figyelt kérdés

Németjuhász-labrador keverék 2 hónapos kis kutyáról van szó! Sajnos a házban tartásra nincs lehetőség, bezárni pedig csak akkor szeretném, ha nagyon muszáj!

Kérlek az olyan válaszoktól kíméljetek, hogy felelőtlen állattartó lennék, mert nem tartom házban a kutyámat, aki ugye alapból kinti állat!

Tehát továbbra is adott a kérdés, hogy el e tudja vinni a nyest!



2020. márc. 19. 20:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Egyébként, ha már témánál vagyunk és úgy is mindent tudsz, akkor gondolom azzal is tisztában vagy, hogy a menhelyre került kölykök nagy része is "szaporítótól" van. Akkor, ha menhelyről hozom is egy utolsó senkiházi vagyok a te felfogásod szerint 😁
2020. márc. 19. 21:06
 12/17 anonim ***** válasza:
25%
Mint írtam, akinek nem inge... De látom, hogy sajnos a szövegértés tényleg nehéz tudomány. (Persze azt is tudom, hogy sokan csak azért mondják, hogy menhelyről van a kutyájuk, hogy nehogy bántódás érje az érzékeny lelküket.)
2020. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A menhelytől mentettem meg a kutyámat! Nem fogom azt mondani, hogy onnan hoztam és hidd el, hogy nem érdekel a véleményed. Engem csak az zavar, hogy ok nélkül ítélkezel mások felett. De akinek nem inge.. 😊
2020. márc. 19. 21:22
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi csapdáztunk nyestet, kétszer is, és közelről megnézve meg kell, hogy mondjam, hogy nem akarnám ha összeverekedne a kutyámmal (12kg). Messziről aranyos, de amúgy rettentően harcias és elszánt állat, hegyes fogakkal. A csapdát egy darab ronggyal terítettük le. Reggelre a nyest behúzta és széttépte, a szűk rácson keresztül. Vannak fent videók menyétfélékről, ahogyan vadásznak. Elég professzionálisan csinálják, egyből a nyakra támadnak, miközben rátekerednek az áldozatra és belekapaszkodnak. Egy tapasztalatlan kiskutyára szerintem igenis veszélyt jelentenek. És nem mindegyik fél a kutyától, mi próbálkoztunk kutyaszőrrel annó, nem ment. Még most is, hogy megint van kutyánk fel - fel bukkan néha, múltkor például bekukucskált a nyitott ablakomon.
2020. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Menj ki a kutyahoz estere, szep ido van mostanában. Osszekucorodtok es megvéded ha kell. Ha mar nem mehet be a hazba es sajat olja sincsen.?!
2020. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
70%
2 hónapos kutyát meg tud még ölni a nyest, de ez csak akkor fordul elő, ha a kutyus sarokba szorítja, és támadnia kell.
2020. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van nyest a környéketeken? Mi családi házban lakunk vidéken, közel egy erdős részhez, de itt még csak nem is hallottam nyestről. Róka az van, de nyestről nem tudok.
2020. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!