Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a te kutyád aranyos/vicces...

Mik a te kutyád aranyos/vicces szokásai?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból :D Az enyémnek :


- Mindig bokszol a macijával


- Ha elfogy a vize zörgeti a tálját: " Héééé, elfogyott a vizeem :D"


-Talán már nem is kell nekem ébresztő óra? Kitudja, mert ez a kis eb felébreszt(reggel elkezdi nyalogatni a kezem xP)


- Össze vissza rohangászik a házban


-Mindenkire felugrik


-Kitúrja a virágföldet


Na :D? Várom a válaszokat


2010. júl. 25. 20:12
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%

12.12-es vagyok:)

elfelejtettem h. a vizesedényében ha melege van akkor nem iszik hanem beleáll és lábat mos:D


fél a fűnyírótól, ha meglátja akkor bemegy aházába és az istennek sem jönne ki amíg vissza nem viszi vki a fűnyírót a helyérexD

2010. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%

12.12-es vagyok megint xD

ha nagyit meglátja (nagyon szereti őt is) akkor lefekszik és kúszva (+ a seggét feltolva és azt riszálva) odamegy nagyihoz xD


lassan akkorát ugrik h. a fejemet is elérixD


na tényleg ennyixD

2010. júl. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim válasza:
100%

-amikor pár nap múlva jövök haza egy kirándulásról,akkor mindig bepisil

-ha kitesszük nyáron a medence mellé a lábmosót,abba beleiszik xD

-a mienk is hanyatfekve alszik (olyankor naon cuki)

-ha nem tesszük föl a cipős szekrényre a cipőket papucsokat,akkor elviszi,és nyálasan adja vissza később,de ha nincs később,akkor már darabokban találjuk eldugva az új cipőnket :D

-kiássa a virágost

-kopogtat a lakásajtón

-ha vihar van,akkor mindig odagubózik az ajtó elé

-a békákat mindig elakarja kapni,és kíváncsian nézi,amikor ugranak egyet. (szerencsére nem lett nagyobb baja attól,hogy megevett egy békát)

-és körülbelül ennyi xD

egy Kan Beagle gazdija ^^

2010. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim válasza:
100%
Jaaah.,és a legjobbat kihagytam,amikor megfürdetjük,akkor mindig elrohan,és a földbe beledörgölőzik xD
2010. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
100%

Átmászik a kerítésen, beleteszi a labdáját a vízbe. Úgy iszik, hogy az első két lába is benne van a vödörben.


vizsla

2010. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%

-pár hónapos korában megfürdette a plüssállatait az itatótálban

-később direkt kiborította a vizét a konyha linóleumára, és az előszobából nekifutva csúszkált a vizes linóleumon

-no meg mikor szokatlan hangot hall, félrebillenti a fejét. ezt ugyan minden kutya csinálja, de ez nagyon vicces

2010. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon aranyosak :D Az enyém minden nap bepisil ha hazaérek valahonnan :D A macsekoktól még fél mert pici, ezért megszaglásszák egymást hirtelen visszaugrik, majd még nézi a macsekot kb fél percig :D
2010. júl. 28. 14:50
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a fürdőszobaablaknál kívül van egy nagy, magas asztal. A kiskutyám fel szokott oda ugrani, és kintről halálos nyugalommal néz minket, amíg a fürdőben vagyunk. A másik, ami már annyira ném vicces, de szerintem egyedi, hogy az autó motorháztetejére is fel szokott ugrani. Ezt szerintem a macskától tanulta. Az autó fényezésének már annyi. No és mégegy, ami 3 kutyánkra is igaz: előszeretettel végzik a dolgukat a betonra.
2010. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Na, a kutyám nemrég csinált valamit, ami se nem vicces( talán csak én röhögtem egy kicsit ^^), sem nem aranyos főleg nem a szomszédnak...Vittem le sétálni, mert nyüszített, hogy kell pisilnie. Amikor indultunk le, bent felejtettem egy zacsit a házban(kakilás esetén), őt addig kint hagytam a lépcsőházban, mert nem szokott elkószálni. Hát megjártam. Rápisilt a szomszéd lábtörlőjére. Egy szép nagy üdvözlő foltot hagyott rajta neki...
2010. júl. 28. 15:17
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

Az nagyon vicces amit a 12:12 -es válaszoló írt (első válaszában XD) hogy a kutyija futva is pisil ha meglát egy másik kutyát pisilés közben . Jót mosolyogtam rajta.

Amúgy az összes kutyus nagyon ari lehet :)

2010. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!