Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a te kutyád aranyos/vicces...

Mik a te kutyád aranyos/vicces szokásai?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból :D Az enyémnek :


- Mindig bokszol a macijával


- Ha elfogy a vize zörgeti a tálját: " Héééé, elfogyott a vizeem :D"


-Talán már nem is kell nekem ébresztő óra? Kitudja, mert ez a kis eb felébreszt(reggel elkezdi nyalogatni a kezem xP)


- Össze vissza rohangászik a házban


-Mindenkire felugrik


-Kitúrja a virágföldet


Na :D? Várom a válaszokat


2010. júl. 25. 20:12
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
87%

-Mindig felugrál ránk

-Kiönti a kajáját és a földről eszi meg

-Mindent elhurcol vhova

-Megugatja séta közben a vízet, ha hullámzik

-Ha jön vki haza feltámaszkodik a kerítésre és nyüszít

-Az udvart tele ássa lyukakkal

-Ugrál a békák után

-Eldobom neki a labdáját odafut hozzá megszagolja, de nem veszi föl, de ha csak az udvaron van vhol a labda folyton futkos vele.

-A fotelból lehúzza a plédet a földre és ráfekszik, pedig tudja, hogy nem szabad.

-Úgy futkos a vödrökkel, hogy megfogja a fülét és néha a fején van a vödör.

-Tudja, hogy a szomszéd néni zsebéből mindig előjön neki vmi finomság neki és amikor meglátja és a néni lehajul hozzá, beledugja az orrát a zsebébe.

4 hónapos németjuhász

2010. júl. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

a vizslám: ha a lakásban alszik (le van tiltva a kanapéról, nem is mer rámenni), és hallja hogy hazaérünk felmászik a kanapéra és minket les az ablakon (azt hiszi nem látjuk, mert a házban sötétebb van), ahogy megyünk fel a lépcsőn és ahogy a bejárati ajtóhoz érünk, visszaugrik a helyére, becsukja a szemét és alvást szinlel!:)

a csivavám: utálja a fekete papucsokat! ha valaki lábán az van, sikit mintha nyúznák.

Továbbá 8 órát bir kb egyedül. ha addig nem érek haza, vmit miszlikre szed. (papirzsepi, szőnyegsarok, stb). egyébként jó kutya. ja és macskanyávogást tökéletesen utánozza!:)

2010. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
a régi rotim (+) kleptomániás volt. alig győztem eltüntetni az udvarból a szomszédoktól összelopkodott cuccokat. hol egy kabát, hol egy fazék, vagy tányér, vagy fésű stb.....
2010. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
a vizslám kedvence a savanyú káposzta, de a leesett körtéket is feleszi a földről, na meg a kertből leszüreteli a kígyóuborkákat!:S
2010. júl. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:

Az én 1 éves kopóm:

-ugatja a szöcskéket

-a kutyaól tetején kergeti a farkát (ahol amúgy is kicsi a hely)

-egyszer egy frissen mosott fehér pólóval szaladgált

-nagyon szereti a papirzsepit (megenni:$)

2010. júl. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
Vannak nagyon aranyosak :D
2010. júl. 28. 19:17
 27/47 anonim ***** válasza:
70%

Genetikai hibás extratörpe HavaneseXD(KOMOLYAN!Az anyja túl sokszor szült,és olyan kit törpenyomi maradt hogy most 4 évesen akkora mint a 1 hónapos Mini Havanese 2 kgXD)

-Kupakból szereti az ásványvizet

-Hatalmas testsúlyával mindig ki akarja lapítani a szöcskéket(többek között azért röhelyes,mert ennek érdekében úgy ugrál a szöcske után mint maga a szöcske.Semmi átmenet,csak pattog.Persze amint földet ér a szöcske elugrik,a kutya utána,megint elugrik,és így tovább amíg meg nem unja)

-Kilopja a zacskókat a...bárhonnan,és milliméteres csafatokra szedi őket

-Megkergeti a legyeket

-Menekül a legyek elől

-Megugatja még a Rottveilert is

-Bivalyerős(Ez nem szokás,de jellemző ráXD)(Na ez érdekes a két kilójával.Egyszer csak óriási kopogást hallok a lépcső felől,és beugrik hogy már egy ideje hallom.Egyszer csak meglátom az akkor 6 hónapos kiscsajt,a fogai között egy AKKORA CSÜLÖKCSONNTTAL MINT Ő MAGA!Megfogtam a csontot és a Havaneset elkönyveltem Rottveiler-Pitbull-Bullmasztiff keveréknek.)

-Védi a lakást de nagyon(Vérebként emlegetik az utcában)

-Felveszi a ruhákat(Meglát a szennyestartó mellett egy ruhát,hanyattdobja magát,belekúszik,és kisruhában jön ki a fürdőből)

-Körbealussza a lakást esténként(Anyuval alszik el,majd átmegy a nővéremhez hajnalig,végül velem ébred)

2010. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim válasza:
Hörög,a belemegy az orrába valami akkor ki nem tudom modnani oylan furcsa hangot nyoamt 1 rövid ideig:D,ha rájön a kangörcs akkor akárkit/akármit célba vesz:D
2010. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

nekem egy kan bernipásztorom van.jövő hónapban lesz egy éves.

-a faházból kihordja a fát és lepakolja a kapu elé.

-az üres sörös üvegeket felhordta a pincéből és az udvarban a betonon végig gurította jó nagy zajt csapva.

-a kiskertnél szétszedte a kerítést,hogy be tudjon menni és feldönteni anyu pálmáját,ami egy kb. 50 l-es dézsában volt és a dézsa alját kirágta.

-mikor vizet cserélek neki,akkor soha nem várja meg,hogy lerakjam a vödröt,hanem a csapból iszik.aztán mikor már lerakom a vödröt bele iszik.mikor bemegyek a házba kiburítja a vizet és nagy büszkén hurcolássza a vödröt a fülénél fogva.

-mikor sétálni megyünk,akkor mindig a szájába veszi a póráz egy darabját,mintha magát sétáltatná.

-ha haza jön a cica,akkor mindig megfogja a grabancánál és viszi,mintha az anyukája lenne.de volt már,hogy húzta a földön is.

-eddig akárki jött hozzánk motorral nem szívesen engedte be.egy hete nekem is megvan a motorom és rám nem haragszik.

-nem jöhet be a házba,de ha bejövök jön velem és mikor anyu megszidja,hogy miért jött be,mindig leül és nyújtja a lábát,hogy pacsit ad.

-mikor kint vagyok az ablakban,akkor odajön és már feléri a külső ablakpárkányt és abba kapaszkodik és várja,hogy simogassam.

-nagyon szereti a zöldséget pl. sárgarépa,uborka,krumpli.ja és a kedvence a krumplipüré.

na most egyelőre ennyi jutott eszembe az én gézengúzomról. :)

14/L

2010. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 BlacktigerXXX ***** válasza:
én nem vettem észre, bár ha raknál ki nicket, tuti tudnám. :D
2010. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!