Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a te kutyád aranyos/vicces...

Mik a te kutyád aranyos/vicces szokásai?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból :D Az enyémnek :


- Mindig bokszol a macijával


- Ha elfogy a vize zörgeti a tálját: " Héééé, elfogyott a vizeem :D"


-Talán már nem is kell nekem ébresztő óra? Kitudja, mert ez a kis eb felébreszt(reggel elkezdi nyalogatni a kezem xP)


- Össze vissza rohangászik a házban


-Mindenkire felugrik


-Kitúrja a virágföldet


Na :D? Várom a válaszokat


2010. júl. 25. 20:12
1 2 3 4 5
 31/47 anonim válasza:
100%
Nekünk egy 5 hónapos törpe tacsink van. Ő a kapott finom falatokat gondosan a cipőinkbe rejti, mint egy kis Mikulás.:) Vagy amikor tv-zünk, és odapukizik, akkor csendben elsomfordál.:)
2010. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
89%

Az én kutyusom sajnos már meghalt, de fénykorában csinált érdekes dolgokat:

- Amikor szólt a zene,vagy énekeltem,nyüszített. :D

- Mikor leültem a hintaágyba,azonnal az ölembe ugrott,és addig nem volt hajlandó távozni,amíg nem vakargattam meg a hátát,meg a mar részét. (Mellesleg egy 50 kilós kaukázusi juhászról van szó... :D )

- Hanyatt aludt,és néha ugatott álmában.

- Kergette a farkát,de úgy,hogy folyamatosan oldalra borult,utána megrázta magát,és előröl kezdte.

Nagyon hiányzik... :(

2010. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám beáll a tükör elé és nézi magát, de úgy, hogy be feszít :) Szét teszi a mellső lábait, hogy szélesebbnek tűnjön mintha pitbull lenne. Ritkán csinálja, de nagyon vicces :D
2010. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

Nagyon magas hangja van, amikor más kutyákat játszani hív :)


Játék közben néha "hörög", mintha a torkán akadt volna valami, de nem hasonlít a morgásra.


A kosarában sokszor alszik háton: [link]


Visszacsipog a csipogós teniszlabdájának :)

2010. júl. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
És az kihagytam, hogy úgy pisil, hogy ás egy kis gödröt és abba próbál 3 lábon belecélozni, pedig szuka, de le is guggol közbe :)
2010. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
14:07 azon a képen ott imádni való :D
2010. júl. 29. 14:25
 37/47 A kérdező kommentje:
Az enyém még nem nagyon tud ugatni (még nagyon kölyök... ) csak inkább naponta egyszer, de ha akkor ugat a tesóm visszaugat neki xD Olyankor van ám csodálkozás :O :)
2010. júl. 29. 14:26
 38/47 anonim ***** válasza:
88%

Az én kincsem szeméttúró..Legutóbb arra mentem haza hogy a szemetes szanaszét,és a fehér kutya tiszta melegszendvicskrém...Haragudnom kellett volna rá,és jól le szidni,de ehelyett olyan nevetőroham jött rám,hogy egyszerüen nem tudok rá haragudni.

De előszeretettel szedi le helyettem a száritóról a ruhát,és több pórázd is szétcincált.Már két éves és nem tudom mikor akar megkomolyodni... :)

2010. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
89%

az enyem felvett egy hulye szokast, de kozben meg olyan vicces ha belegondolunk mennyire emberi.

szoval kolyok meg es folyton lab alatt volt, parszor raleptunk, es en rogton lehajoltam hozza megnezni minden rendben, nincs e baja a labanak amit felhuzott a mellkasahoz.azota megtanult figyelmesen lab alatt lenni, de ha fel akarja kelteni az erdeklodesunk, jelez es felhuzza a labat. nagy szinesz az tuti.

2010. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
84%

- amikor tanulunk és megcsinál egy trükköt grimaszol, felhúzza az ínyét és mozgatja a száját

- minden létező ajtót kinyit, de már teljesen profi, lenyomja a kilincset, az egyik lábát bedugja a résbe és kihúzza az ajtót

- ha egy pokrócot elhúzunk előtte üldözőbe veszi és húzza

- a játékain hempereg

- minden kis pocsolyába, patakba, tóba belemegy, de ha slaggal vagy locsolókannával meg akarjuk fürdetni, akkor menekül

- mindenkinek az ölébe dugja a fejét

- ha sötétedési nem visszük be a helyére, akkor addig ugat míg ki nem megy valaki

2010. júl. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!