Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Happy dog v. Dog chow v. Pro...

Happy dog v. Dog chow v. Pro plan?

Figyelt kérdés

Esetleg Real nature?

Yorkshire terrierem eddig (fél éves) royal canin mini junior illetve acana small breed puppy tápokat kapott. Be is vált, nem volt tőle semmi gondja. De most kb 2-3 hétre bezárt az az egy hely ahol lehetett kapni ezeket. Én nem tudtam róla, mert ha tudok bevásárlok belőle előre egy jó adagot (ugyanis kimérős hely). Így most fogytán van a tápja, ezért a fent említett 4 közül kellene választanom, de gőzöm sincs, hogy mit. Lehet Eukanuba és Hill's tápokat is kapni, de a Hill's-ről nem sok jót hallottam, a Eukanuba pedig nincs mini méretben.

Szóval melyik legyen? Mert én nem tudom.


2010. júl. 26. 06:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A rendelés sem jó ötlet, mert estére már nincs mit adnom neki és nem hiszem, hogy addigra megérkezik. Ne ítéljetek el. Esős idő volt a hétvégén, és nem tudtunk kimenni a kertbe játszani, így többet evett a megszokottnál. A macska is a lakásban volt és elszedegette tőle a kaját, így seperc alatt elfogyott.
2010. júl. 26. 06:38
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Happy dog esetleg pro plan A dog chow csak a legvégső esetben.
2010. júl. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Happy Dog:kukoricaliszt, szárnyashúsliszt (14 %), töpörtyu, szárnyaszsír, marhafaggyú, bárányhúsliszt (4 %), halliszt, rizsliszt, májhidrolizát, tojáspor, melaszszelet, almatörköly (szárított) (0,6 %), konyhasó, éleszto (szárított), káliumklorid, árpa (erjesztett) (0,2 %), tengeri alga (szárított) (0,15 %), lenmag (0,15 %), éleszto (kivonat), articsóka, pitypang, gyömbér, nyírfalevél, csalán, zsálya, koriander, rozmaring, kakukkfu, édesgyökér, kagylóhús (szárított) (0,01 %), kamilla, gyöngyvesszo, medvehagyma (növényi tartalom összesen: 0,14 %)


Pro Plan:csirkehús (21%), kukorica-glutén, rizs (15%), szárnyasliszt, kukorica, állati eredetű zsiradék (tokoferolok keverékével tartósítva), májkivonat, cukorrépa-apríték, halolaj, tojáspor, élesztő, kalcium-foszfát, kálium-klorid, nátrium-klorid, ásványi anyagok, L-lizin, előtej, DL-methionin.

Lazacos:azac (23%), rizs (22%), szárított lazacfehérje (15%), kukoricaglutén, állati eredetű zsiradék (tokoferolok keverékével tartósítva), kukorica, hidrolizált májkivonat, cukorrépa-apríték, tisztított cellulóz rost, kalcium-foszfát, kálium-klorid, nátrium-klorid, ásványi anyagok.


Dog Chow: ???

2010. júl. 26. 07:28
 4/12 A kérdező kommentje:
A pro plan-nak jobb az összetétele nem?
2010. júl. 26. 07:28
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Eukanubából is van yorki táp. Vagy felétek nincs? De van Small Breed is, ami kistestű kutyáknak van (1-10kg) - legalábbis gondolom, h a minit arra érted. Ha neked szimpi ez a márka, akkor sztem ezeket próbáld meg.

A fenti három tápot nem ismerem, de az olvasottak alapján a Happy Dogot szokták leginkább ajánlani.

2010. júl. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen a minit a tápra értem, sok tápnál nem small-t, hanem minit írnak és rám ragadt. :) Nálunk nincsen sem yorki, sem kistestű táp a Eukanuba-ból.

Olyan jó volt, neke az acana de nem lehet a környéken sehol kapni, csak ezen az egy helyen.

2010. júl. 26. 08:17
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Ezek közül a Pro Plant vagy a Real Naturet ajánlom. A Dog Chow már az egy kategóriával rosszabb tápok közé tartozik.
2010. júl. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Én most dog chowt rendeltem a két beagle kutyámnak de egyáltalán nem vagyok vele megelégedve. Durva lett a szőrük tőle és elkezdtek hizni. Nekem eddig a Pro Plan és a Premiere tetszett de most agility edzőm rendelt Fides nevü tápot a fél csapat ezt eteti és mindenkinek bejön szóval most fogunk mi is rendelni.
2010. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan dobermann kölyök kutyám van ( 11 hetes)

Happy Dog-ot kap és gyönyörű a szőre, szépen nő. Nálunk bevállt.

2010. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 skay ***** válasza:
0%
mi dog chowt használunk de tegyél a kutya elé mindegyikből és hagyd hogy ő válasszon
2010. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!