Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Happy dog v. Dog chow v. Pro...

Happy dog v. Dog chow v. Pro plan?

Figyelt kérdés

Esetleg Real nature?

Yorkshire terrierem eddig (fél éves) royal canin mini junior illetve acana small breed puppy tápokat kapott. Be is vált, nem volt tőle semmi gondja. De most kb 2-3 hétre bezárt az az egy hely ahol lehetett kapni ezeket. Én nem tudtam róla, mert ha tudok bevásárlok belőle előre egy jó adagot (ugyanis kimérős hely). Így most fogytán van a tápja, ezért a fent említett 4 közül kellene választanom, de gőzöm sincs, hogy mit. Lehet Eukanuba és Hill's tápokat is kapni, de a Hill's-ről nem sok jót hallottam, a Eukanuba pedig nincs mini méretben.

Szóval melyik legyen? Mert én nem tudom.


2010. júl. 26. 06:35
1 2
 11/12 Akiteki ***** válasza:

Ha eddig RC-t és acanát evett, ne add lejjebb a minőséget.

Dog Chow hulladék, Happy dog közepes, de egy ilyen kicsi kutyának inkább prémium tápot vennék. Pro Plan jó minőségű. Ha nincs más, vedd azt. Ha nálatok nem lehet kapni, érdemesebb kicsit messzebbről hozni nagyobb mennyiséget. Nem romlik meg és nincs gond sokáig a beszerzéssel.

2010. júl. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 skay ***** válasza:
52%
Happy dog volt ami a mi kutyánknak tetszett
2010. júl. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!