Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 1 németjuhász keverék...

Van 1 németjuhász keverék kutyám, viszont nem tudom hogy mi lehet még, amivel keveredett és ki szeretném deríteni. esetleg van valami infótok arról, létezik-e kutyáknak teszt, amivel ki lehetne ezt deríteni?

Figyelt kérdés
igen tudom google jó span de annyit olvasok napi szinten hogy ehhez már nagyon nem volt kedvem. egyébként valami dns tesztre gondoltam vagy hasonló. nem tudom hogy ezt vérből meglehet-e állapítani vagy sem
2020. ápr. 6. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen van ilyen genetika vizsgálat ami megmondja milyen fajták keveréke.

Nem olcsó de ha szeretnéd tudni hajrá. :)


Egy ismerősöm így hozott ki egy német juhász keveréket a menhelyről és elvitte egy ilyen vizsgálatra és kiderült egy fajta tiszta kelet európai juhászkutyája van

2020. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha gondolod, fel tölthetsz ide egy képet a kutyádról és talán tudunk segíteni. :)
2020. ápr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen

A talán a legnagyobb fajtameghatározással foglalkozó cég az Embark. Valóban nem olcsó de ha nagyon szeretnéd tudni és rááldozod a pénzt akkor hajrá

2020. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


meg tudjátok nyitni a linkeket? az 1. linken (képen) egyébként kicsit nagyobbnak látszik mint amekkora valójában de kb akkora mint egy róka. lehet amúgy hogy azzal keveredett mert úgy is néz ki :D najó csak vicc. ha esetleg bármi tippetek van, osszátok meg nyugodtan és köszi a segítséget skacok :)

2020. ápr. 6. 21:40
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is a sivatagi róka jutott eszembe.
2020. ápr. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon corgis feje van, gyönyörű kutya!
2020. ápr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) igen, pont tegnap a tesóm mondta hogy hasonlít a corgira a feje és a kutya méretét is megmagyarázná..egyébként tegnap lecsekkoltam neten az embark-ot akik genetikai vizsgálatokat csinálnak és csak 200 dodó egy teszt úgy hogy mindenképp beruházok egyre plusz másfajta tesztekkel előre meg lehet tudni hogy a kutyikat milyen betegség érheti a jövőben szóval eléggé adja.
2020. ápr. 7. 09:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Corgi és Basenji jutott eszembe először.
2020. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hm tényleg még basenjire is hasonlít.. kezdem azt hinni ez a kutyuli egy gruppen végeredménye hhaha
2020. ápr. 7. 11:43
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiderül majd milyen fajták keveréke leírod ide? Nagyon érdekel miknek a keveréke.


Bár olyan mintha egy kis dingó is lenne benne. xd

2020. ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!