Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jutavit probiotikum hatékony...

Jutavit probiotikum hatékony a kutya bélflórájára?

Figyelt kérdés
Hasmenése van a kutyámnak tegnap óta, eszik, iszik, jó kedélyű, csak megy a hasa. Diétás kaját kap, s naponta két szem Jutavit probiotikumot meg natúr élőflórás joghurtot.

2020. ápr. 7. 14:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha olyan jótékony baci van benne ami a kutyának nem jó akkor beteg lesz a kutya. Lsd nem minden probiotikum jó emberbe se, bizony helyen a szervezetébe pl. candida,a mi bélrendszerbe jó, és a probiotikum tápanyaga szintén, máshol necc.
2020. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Oké, én is kíváncsi vagyok. Mondjuk én a kutya bélflóra kolóniáinak a nevére is és a prebiotikum kolóniának a nevére is kíváncsi lennék. De eddig csak probiotikum neveket találtam.
2020. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
*bizonyos helyen javítva
2020. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
* ami a bélrendszerbe jó javítva
2020. ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Bolus + Gastroferm nálam mindig bevált, mellett ugye a rizs és főtt csirkehús diéta.
2020. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ezt válaszolta az állatorvos:


"A kérdésére az a pontos válaszom, hogy nem tudom! Az tény, hogy a kutya és az ember bélflórája nem egyforma, ami jó az emberi bélnek, az közel sem biztos, hogy ugyanúgy működik a kutyában is. Vagyis, azért van a kutyáknak külön kutya probiotikum, mert ezt kifejezetten a kutyák számára készítik a gyártók.

A kutya hasmenését (ha úgy egyébként nem látszik betegnek) és étvágya is van, sok más módon is lehet házilag jól "kezelni", ehhez nem biztos, hogy probiotikumra van szükség!"

2020. ápr. 7. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!