Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff szeretnék vasarolni...

Amstaff szeretnék vasarolni Segitseg?

Figyelt kérdés
Tehat Amstaffot szeretnék itthonra csaladi kutyanak. egyik ismerosom adna nekem egyet nála van az anyuka apuka is. A kutyák nem törzskönyvesek de gyönyörűek. A kerdesem az lenne. Az anyuka hófehér barna szemekkel. A fejen van egy barna folt. Olvastam hogy a stafiknál a teljesen feher nem jo mert megsüketülhet, meg kulonbozo betegsegeket elkaphat. Nos a kutya makk egeszseges. Most fial másodjara az eddig kiskutyak mind egeszseges. A kerdesem az lenne h ha elhoznek egy kiskutyat meg van az eselye h az anyukatol orokolt vmi betegseget v hogy is van ez? Mert az utolso kutyam meghalt 4 eve nagyon nehezen dolgoztam fel, nem szeretnem ha ennek is valami baja lenne. Köszönöm a valaszokat.
2020. ápr. 11. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Sztm még olvass és tanulj a kutyákról!
2020. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Ott kezdődik, hogy felelős ember nem hoz el szaporítótól kutyát! Szapis kutya gazdája eleve nem lesz felelős. Ha már a megvételnél csak az számít, hogy azonnal legyen olcsón kutya, nyilván így fogsz a neveléshez is és az egészségéhez is hozzáállni. Arról nem is beszélve, hogy az ilyen gazdák, mint amilyennek te készülsz lenni, teszik tönkre a fajtát. Ha ennyire nem tiszteled ezt a fajtát, minek kell ilyen kutya? Mert divat? Mert pénzt szerzel majd belőle?


Csak úgy leírom: normális, felelős ember szűrt szülőktől, bizonyíthatóan jó idegrendszerű vonalból, ismert felmenőktől hoz el kutyát! Ezek közül melyik is illik a szaporító ismerősödre?

2020. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menhelyről fogadj örökbe egy kutyust. Rengeteg staff is van.
2020. ápr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöd csak szaporító, igen a feher kutyak alapból hajlamosak a suketsegre, válságra és allergiára. Bizony ezeket szépen orokolhetik.


Ne támogasd ezt az ellenőrizetlen alomgyartast.



Vegyél inkább jó helyről, szurt szuloktol!


Miért akarsz lutri helyről kutyat venni, mikor tisztában vagy vele, hogy rizikós?


Persze értem én hogy az ingyen és az olcso kutya vonzó. Foleg ha ismeros adja.


De inkább ne hozz onnan.

2020. ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vaksagra*
2020. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!