Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szépek a kutyáim?

Szerintetek szépek a kutyáim?

Figyelt kérdés

a roti 2 éves (szuka)

Az argentin dog 6 hetes (szuka)


2010. júl. 27. 10:38
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
ja és szépek a kutyák :)
2010. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
6 hetesen tenyésztő nem ad ki kölyköt az alomból. Tehát szaporítótól vetted. Tehát nincsenek szűrései és TK-ja. Tehát nem a füle miatt lesz kizárva a versenyekből. :P
2010. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Akiteki ***** válasza:
És ha fülversenyre akarja vinni? Akkor kizárják, mert nincs füle! :)))
2010. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
24%

Na, én dícsérni fogok :)


Nekünk régen rotink volt, szeretem őket :) A tiéd nekem határozottan tetszik, a miénk nem volt teljesen fajtiszta, szóval nekem nincs azzal sem bajom, ha nem felel meg a fajtajellegeknek.

Jelenleg pedig argentin dogunk van, a kedvenc kutyafajtám, nálam a favorit. Zabálnivaló a kiskutyád, szeresd nagyon, füllel vagy anélkül!!!!:):):):)

2010. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
szépek nagyon, elfogadnám őket!!!
2010. júl. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
jajj istenem 6hetesen hozta el és kész. ő dolga. -.- nemtom mit problémáztok h a füle miatt kilesz zárva
2010. júl. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
51%
Nem lesz kizárva versenyből mert kupírozva van a füle és akkor sem lesz kizárva a versenyből ha nincs kupírozva. De nem is mehet versenyre mert tuti, hogy nem tenyésztőtől van tehát nincs törzskönyve ami egy versenyhez elengedhetetlen. Anélkül nem nevezhetsz rendes versenyre max a hobbi kutyás részre ott meg tök mind1 van-e füle vagy nincs. Ahogy neked tetszik. Onnan állapítottam meg, hogy nincs törzskönyve mert egy az 6 hetesen tenyésztő nem adja oda a kutyáját kettő írta (most nem tudom, hogy ennél vagy a másik kérdésénél), hogy azért nem várta meg, hogy 8hetes korába hozza el mert ott tuti nem kapott volna oltást. Na egy tenyésztő ilyet nem csinál.
2010. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

1 bocs utána nézetem és pont hogy vágot fülünek kell lenie

tom hogy nem mehet versenyre + le lesz vágva a füle mihelyt találunk egy dokit

2010. júl. 29. 18:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!