Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Otthon, lakásban, panelban...

Otthon, lakásban, panelban kennelben lakik a kutyád?

Figyelt kérdés

Vagy csak valami kutya-ágya van?


Ilyen benti kennelre gondoltam, hogy zárható legyen ha mondjuk takarítok vagy ilyesmi.


[link]


Vagy ez fölösleges így?



2020. ápr. 13. 21:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Amíg kölyök volt, használtuk és még utánna is elő kellett venni pár hét erejéig(amíg fürödtem, mindig szétszedett valamit, így akkor kb napi fél órát volt bezárva).


Szerintem nagyon hasznos, megkönnyíti a szobatisztaságra szoktatást és meggátolja a rongálást, ezzel együtt azt is, hogy olyan dolgokat nyeljen le a kutya, amit nem kéne. Nyílván okosan kell alkalmazni, fokozatosan, következetesen hozzászoktatni és megfelelő méretűt(lehetőleg minél nagyobbat) kiválasztani.

2020. ápr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nálunk szobájuk van a kutyáknak. Ha elmegyünk otthonról, vagy nem lehetnek kint, mert pl főzök, akkor behajtok az ajtót, mondom, hogy pihi van és elvannak ott. Egyébként mászkálhatnak bármerre a lakásban, de néha be vannak csukva oda. Amikor az ő szobájukat takarítom, akkor meg ki vannak zárva onnan addig.

Egyébként is takarítás miatt fölösleges, mert gondolom azt is ki akarod takarítani, meg a környékét, a szőr mindenhol ott van, szóval 1xűbb, ha szobát cserélsz velük, amíg kitakarítasz.

2020. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik egyébként a képen látható megoldás, csinos és hasznos. Biztos van akinek ez nagyon jó lenne, mi nem használunk kennelt. Kiskorától fogva megvan tanitva, hogy mi minek a helye, tudja a nevüket, és amikor takarítok egyszerűen ide-oda küldöm. Ő ott lefekszik, és érdeklődve nézi ahogy takarítok. :)
2020. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A 4 hónaposom "kutyaovi" néven futó 3 részes ketrec részt raktam a falhoz.(kölcsönbe kaptam) Ebben volt éjszaka. Most már 2. hete van szabadon,nála is addig akartam amíg szobatiszta nem lesz.

kb 4-5 hete próbáltuk,hogy nem zárom be,hogy jelez-e ha kell valamit vagy tele pisili a lakást. Sajnos nem jelzett,én meg nem keltem fel,hogy kiment a szobámból. Mikor felébredtem magamtól addigra már pisi,kaki hegyek. 3 napig ez volt próbáltuk. Volt hogy beállítottam az ébresztőt 6 ra,de az sem segített. mondom jó akkor még éjszakára be lesz zárva. kb 2 hete próbáltam meg azt,hogy nem zárom be. Szépen kibírta,sőt elsőnek fél 7 kor,még bökdösött is. Szaladtam le vele. Most már mivel melóba járok és 7 kor kelek. Én felkelek ő még alszik :D Hétvégén meg fél 8-8 ig is simán alszik, akkor már kelteni szokott :D


Van még egy kutyám ő 9 éves.


Van mindkettőnek fekhelye az étkezőben, a 4 hónapos(közepes testű lesz)általában kint alszik,ő szokott ki. Hajnalban jön be a szőnyegemre.


9 évesem meg szőnyegemen vagy velem az ágyban.

2020. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!