Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kölyök kutyával mennyit...

Egy kölyök kutyával mennyit kell foglalkozni?

Figyelt kérdés
Akinek volt/van kölyök kutyája, leírná, mit csinál a kutya, mikor nem alszik? Azt hallottam a kölyök nagyrészt alszik, majd felébred, akkor le kell vinni elvégeztetni a dolgát. Majd játszik egy kicsit, és megint alszik. Néha eszik is. Tényleg nagyjából ennyit csinál egy kölyök?
2010. júl. 27. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
kb ja olyan 3 hónapos koráig aztán egyre ébereb lesz de azért sokat kell vele játszani és már most meg kell neki tanitani hogy mit lehet és mit nem
2010. júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem ezt tapasztaltam. Az enyém állandóan ébren volt kicsinek. Kiszámíthatatlan időpontokban pisilt. És folyton játszani akart.

Sokkal több törődést, foglalkozást igényel mint egy képzett felnőtt kutya.

2010. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sokat kell rá figyelni mert ilyenkor még nagyon élénk és nem tudja mit szabad és mit nem
2010. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az első 2 hétben folyamatosan vele voltam, aztán csökkentettem az időt. Nyilván minél többet tudsz vele foglalkozni, annál könnyebb lesz a dolgod vele később.


A foglalkozásba az is beleszámít, amikor takarítasz utána? (Kaki, kiborított kuka, szétrágott széklábstb) Mert ha igen, akkor elég melós :)))


Az sem mindegy milyen fajta, de én mondjuk a lusta fajta felnőtt kutyámmal is foglalkozom aktívan napi 1,5 órát minimum.


Nekem az első fél/egy évem gyakorlatilag a kutyázásról szólt, mikor kiskutyám lett.

2010. júl. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akiteki ***** válasza:
Így van, ahogy leírtad. És mikor épp nem eszik-alszik vagy pisil, akkor folyamatosan játszani akar. Ha nincs más, akkor Veled. Ha otthon vagy vele, akkor ez megszakításokkal 4-5 órás elfoglaltságot jelent. Ha napközben nem vagy otthon, akkor jól eljátszik a bútorokkal, szobanövényekkel, vezetékekkel. Akkor csak a takarítási idő lesz 2 óra. :)))
2010. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!