Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ragaszkodik jobban a...

Miért ragaszkodik jobban a kutyákhoz mint az emberhez?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hetes kiskutyám,kennelben van elzárva egy nagykutyával. Ha a nagykutyát kiengedem,a kicsit meg bennt hagyom a kennel-ben,akkor mindig sír,vonyít,rágja a rácsot a kiskutya. Ha a kiskutyát engedem ki a kennelből,akkor meg visszaakar menni a kennelbe a nagykutya mellé. Akkor meg megint elkezd sírni,vonyítani. Mit tegyek? Én próbálnék foglalkozni a kiskutyával,de egyszerűen nem lehet,mindig a kutyákkal akar lenni. Ha adok neki enni külön tálkába,akkor nagyon keveset eszik,ha a nagykutyával etetem egy tálból akkor meg jobb étvágya van,de a nagykutya meg kb. mindent megeszik a kiskutya elől. Hogy szoktassam hozzá az emberhez? Mit tegyek?
2010. júl. 27. 19:56
 1/4 Winner of Royal Hill ***** válasza:
27%

A kutya falakállat!

8 hetesen van pof@'d bezárni és csodálkozol,hogy üvölt??

Vidd vissza oda ahonnan hoztad.

2010. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Amíg ilyen kicsi, a nagy kutyusról veszi a példát, hozzá kötődik, hiszen az kutya, mint ő. Hogy vehet példát egy kiskutya egy emberről? Olyan mintha egy kisgyerek kellene példát vegyen egy kutyáról.


Ha nagyobb lesz, akkor majd nem fog ennyire ragaszkodni a másik kutyához.

2010. júl. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért ragaszkodik jobban mert vele tölti a napját. Ha nem bezárva lenne hanem vele akkor hozzád rahaszkodna. Kiskutyát meg semmilyen kutyát nem kéne kennelben tartani. Az csak arra jó hogy elzárd ha muszáj nem hogy ott lakjon! Ne csodálkozz, még hiányzik neki az anyja meg tesói, és persze hogy könnyebben hozzászokik a másik kutyához ha veled keveset van. Gondolom a nagykutya sem valami emberimádó...
2010. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előttem író! Nekem is volt kiskutyám meg nagy kutyám egyszerre mégis hozzám ragaszkodott nem a másikhoz, mert én voltam a főnök és én foglalkoztam vele.
2010. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!