Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismét rosszul van a kutyusom...

Ismét rosszul van a kutyusom szerintem. ötletek? Mit tehetnék? Nagyon izgulok, már várom hogy reggel legyen.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1043125-sos-a..


Ezt én írtam ma,de azt kihagytam hogy délután amikor a nappalinkban leugrott a kanapéról akkor az asztalba beverte a fejét,véletlen,és nyüszitett picit,de nem is az a lényeg,hanem irtam az első kérdésemnél hogy már jobban van,meg sétáltunk játszottunk,meg minden,de aztán aludt,még mindig alszik,és tesóm adott neki az fejére egy puszit,egy picit "erősebben" és nyüszített egyet,meg volt még hogy egy kicsit remegett,most nem tudom,egyébként ivott egy keveset,de evett száraz tápot sokat:),de egyébként nagyon izgulok érte,mert nemtudom,csak azért nincs jókedve mert a macska nem futott el hanem,ráugrott?és most depis? vagy mi? de akkor nem értem h egy ideig utána miért volt tök jól,sétáltunk meg játszottunk..nagyon izgulok,és féltem,most mit tegyek?ugye éjjel nem történik vele semmi baj? mert nagyon aggódó vagyok,és hát féltem,reggelre jobban lesz?ugye semmi komoly?:( félek elaludni is nehogy hányjon vagy valami:( segítség:(


2010. júl. 28. 00:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

milyen fagyit adtál neki??????

csokit???

mert a csokitól megáll a kutyusok szíve.

nagyon okos ember lehetsz..mondhatom..

na nembaj..legalább 1 yorkival kevesebb..

xDDD..lool..

2010. júl. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
az utolsó te rohadj meg,és remélem ha egyszer lesz vagy van kutyád,ott dögöljön meg melleted te rohadt szemét,a kiskutyám a legfontosabb az életembe,inkább meg se láttam amit írtál te rohadt görény!
2010. júl. 29. 11:11
 13/15 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező..,ne foglalkozz az ilyen egysejtűekkel!!Kár az időt pazarolni rájuk,direkt csinálják,hogy cukkoljanak!

Egy kutya többet ér némelyik embernél..,mert önzetlenül tud szeretni,és soha nem hagy cserben!!

2010. júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi van a kiskutyáddal? Drukkolunk nektek:)
2010. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: igen én is igy gondolom:)

már jól van,de aznap nem volt jól nagyon,mert szomorkás volt,de KÖSZI MÁR JÓL VAN:)

2010. júl. 29. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!