Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta való nekem?

Milyen fajta való nekem?

Figyelt kérdés

Minden felé utazok a világban, ezért bull típusú vagy masztiff nem lehet mert azok sok helyen tiltottak de én a kalandjaimra szívesen vinném a kutyàm. Kb 1-1,5 év múlva tervezek kutyát venni amúgy és főleg egy nagyobb lakóautóval utazok, de sokat szoktam túrázni és minden nap alaposan tudnék vele foglalkozni. Már van egy kutyám, valamilyen terrier keverék ő teljesen jól el van.

Szóval egy aktívabb fajtát szeretnék, közép méretűt, nem hosszú szőrrel. Jó lenne ha egy kis őrző védő ösztön is lenne benne, de nem kitétel.

A malinois nagyon tetszik, és a munkavonalú border collie is

Ti mit gondoltok?



2020. ápr. 28. 14:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem ha mindenképp rövidszőrű kell akkor ausztrál pásztor kutyaa

Viszont ha az nem annyira fontos es lehet hosszú szőrű akkor border collie vagy ausztrál juhász, esetleg német juhász

2020. ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!