Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan menhely/sintértelep,...

Van olyan menhely/sintértelep, ahol adnak ki olyannak kutyát, akinek már több is van, mert "csak kell"?

Figyelt kérdés

Kertes ház, de bent laknak, ki is vannak engedve. Napi 1x 2-3 órás póráz nélküli séta (vagy 2x másfél órás) a szabadban, erdő-mező. Annyi csak, hogy biztonságot, otthont nyújtok nekik, mindennap friss enni-inni kapnak, mindennap van séta és nagyon nagyon szeretem őket és sajnálom az árva kutyákat, ezért amennyit etetni tudok és helyet biztosítani, annyit szeretnék "tartani".

Tehát semmi különleges, semmi extra izgalom, csak egy normális, átlagos élet. Jelenleg 3 kutyám van, őket utcán találtam már felnőttként és hamar beilleszkedtek, alkalmazkodóak és hűséges kutyák. De még itt elférne 1-2 kutyus. De nem hiszem, hogy adnának kutyust annak, aki semmi extrát nem tud adni a kutyusoknak, csak saját magát. Mármint szerintem vannak nálam jobb gazdik is, akik kutyasuliznak meg napi 6 órát foglalkoznak aktívan az egyszem kutyájukkal, ilyenek. De az én felfogásom szerint, bár kevesebb foglalkozással, de inkább, mint az utcán, menhelyen várják a halált. De lehet nincs igazam.



2020. ápr. 29. 00:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2020. ápr. 29. 12:25
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
Idősebb kutyát fogadj örökbe, nekik nem kell általában semmi extra, elég a nyugodt otthon. Fiatal, aktív kutyáknak, vagy akit esetleg külön rehabilitálni kellett viselkedés szempontjából, erőteljes, izmos kutyáknak több foglalkozás kell. Erre figyelj még. Nem minden kutyát adnak ki bárkinek.
2020. ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Noblesse Oblige ***** válasza:

Megyeszékhelyen lakom, innen fogadtam örökbe a menhelyről kutyát. Kb. semmi előélet nem kell. Cím, személyi, szerződés aláírás, és annyi pénz amit a kutyára fordítottak orvosi költség felajánlás jelleggel.

Gyepin szintén szabadulnak az ebektől.

Vidéken csak bemész és hozod is a kutyát.

2020. ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A mostani kutyáid eredeti gazdáit próbáltad keresni?
2020. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Esetleg felajánlhatod magad ideiglenes gazdinak, azoknak nagyon szoktak örülni a menhelyek
2020. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen van olyan, pesten
2020. máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Végül sikerült?
2021. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De cuki vagy. En idos kutyat fogadnek be , akinek valoszinu te vagy az utolso lehetosege , hogy ne a menhelyen pusztuljon el.
ápr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!