Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Védett már meg a saját kutyád?

Védett már meg a saját kutyád?

Figyelt kérdés
Ha látja, hogy bántják, vagy rossz fog történni? Annyi sztorit hallok, hogy megvédett a kutyám, mikor bántani akartak, meg veszekedtek velem. De, minden kutya megvédené a gazdáját? Nehezen hiszem el egy vizsláról, hogy ha a gazdáját bántani akarják, és elkezdi a rossz embert harapdálni.
2010. júl. 28. 14:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nekem meg egy bullterierem van ...ÉS egy csávó rámakart mászni kint vmi réten voltunk ott futkározott akutyám ere odajött ő is h megmutasa a kutyáját jól van nézem vmi pitbul fél lehetet erre rámmászott én megütötem mert fogdosott ere adtam neki egy pofont a kutyája nekem akart ere jönni a bullom meg oda szaladt és rávettete magát a másik kutyára a gázdája meg velem kiabált h szedjem le rola egyszóra elenegedte és odajött de akkor már késő volt mert a kutyusom a tokrának rontot a kutyának oszt megölte..
2011. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Az én kutyám még nem védett meg.

Én védtem megy egyszer egy pumi méretű korcstól.

Ő egyébként K.C. Spániel.:)

2011. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 xnorkax ***** válasza:

Igen, eddig egyszer. :)

Nem volt egy életmentő dolog, de ki tudja, mi lett volna, ha... Egy nagyon eldugott helyen sétáltunk és arra jött három srác. Elég messze voltak. Egyszer csak hirtelen irányt változtattak és felénk jöttek. Közben láttam, hogy az egyik felvett egy követ és egyenesen a kutyám elé dobta, majdnem eltalálta. A kutyám póráz nélkül volt és elkezdett feléjük futni, majd féltávon megállt és morgott, toporzékolt. Erre elmentek a srácok. :) Kis véreb. xD

2011. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Nekem az apukámat védte meg az egyik kutyám.

Rendőrségi ügy is lett belőle, de mivel kihozták önvédelemnek így nem is lett belőle semmi.

2011. febr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:

Engem megvédett a kutyám :) egy csapat c***** jött felénk, a kutyám meg lerángatta magáról a pórázt, és beleharapott az egyik emberbe. :p

sajnos el kellett vinni a kutyámat egy állatorvoshoz, hogy elaltassák(az eset miatt) anyámék vitték el kocsiban és amikor jöttek volna haza,akkor a kutyám rohant a kocsi után, hogy "hé engem itthagytatok"! teljes 7km-t futott az autó után.

Azóta megvan még mindig, most már 5 éves és az ismeretlen emberekre azonnal morog ha közel jönnek hozzám.Csak az a baj, hogy nem merjük már kivinni az utcára mert még megtámad valakit.

egyébként roti&farkaskutya keverék és elég nagy :D

14/l vagyok.

2011. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

A válasz írója 43%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:16


Hát nagyon büszke lehetsz rá hogy képtelenek vagytok megnevelni....

2011. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

15 éves voltam, és a németjuhászunkat sétáltattam fényes nappal, a falutól 3-4 kilométerre az erdőben. Már előttem is gyakran mondta az egyik szomszédom, hogy vigyázzak, mert építkeznek XY-ék, és érdekes vendégmunkásokat hívtak. Én meg úgy voltam vele, hogy a néni öreg, és biztos hülyeséget beszél. Szóval sétáltunk, és én a falu határában levettem a kutyáról a pórázt. Egyszer tényleg jött egy kb.20 éves, kb. 2 osztállyal rendelkező rendkívül kulturált úr, és gyönyörű szavakkal elmagyarázta, hogy egészen tetszik neki az alakom, és bizonyos ösztönök kielégítésére szeretné használni a lábam közti részt. Én futottam ordítva, hogy "15 vagyok, szűz vagyok, menstruálok, hagyjál békén", de elkapott, és húzta volna lefelé a bugyimat a szoknyám alól. A kutya a fenekét, a lábszárát és a karját kapta el, addig én felhúztam a bugyit, intettem a kutyának és szaladtunk egy rövidebb ösvényen kifelé az erdőből. Az a jó, hogy nem ismerte az ösvénydzsungelt, mert másképp megint utolért volna. De azóta kész a ház, elmentek, és újra biztonságos hely az erdő.


Most 17/l


A baltás eset írójának:

Tudjátok, hogy egy EMBER mikor akarta volna feláldozni az életét ilyen helyzetben... Örülök, hogy él még a kutyád!

2011. febr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 xnorkax ***** válasza:
18:10es, ez nagyon durva! :O még jó, hogy ott volt a kutyád.
2011. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

17:16-os:

ez nem igazán védelem volt, mondjuk csak agresszív támadásnak.

A kutyád neveletlen és közveszélyes!

Erre én nem lennék büszke!

2011. febr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

11:47 vagyok. ( baltás )


zsuzsabazsa,és 18:10-nek.


Köszönöm!

Na igen, ezt egy idegen ember tuti nem tenné meg. 18:10 azért a Te eseted se semmi! :-O Én is csajból vagyok, és régen nekem is nj. om volt. Bár nekem ilyen szituk vele se volt. Jobban félek az emberektől mint az állatoktól. Általában nálam ott van a kutyám, mert vele melózok, de ha kutya nélkül kell valahová menni, már tiszta ideg vagyok, és nem érzem magam biztonságban.


Ilyen volt a sebe:

[link]

[link]

2011. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!