Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Morgós vicsorítós kutya?

Morgós vicsorítós kutya?

Figyelt kérdés

Egy hete befogadtunk egy kb 3 éves koca nyúlterrier kutyát.

Eleinte félős volt, naponta viszem sétálni, van egy másik kutya is az udvarba az is koca, 11 éves.


Együtt kapnak kb enni a kert két végében , és amikor a kicsi eszik ha odamegy a nagy beleszippantani a ő kajájába akkor elkezd vicsorítni rá morogni majdnem megharapta.

Igen ám de én megsimogattam a nagy kutyát miközbe evett az is elkezdett morogni reám.


Mit csináljak vélük?


2020. ápr. 29. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Koca? Ez nem disznó, hanem kutya, szóval szuka.

Amúgy meg kell nevelni. Nincs tekintélyed, azért morog rád kaja közben.

2020. ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Sorrendiseg szabalyait tartsd be es automatikusan nem fog morogni rad a kutya akkor se,ha kajalasa kozben elveszed az etelet
2020. ápr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Es hpgy kell tekintély szerezni?
2020. ápr. 29. 22:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Koca??? Ez nem egy disznó te jó ég!!! Tényleg ennyire nem lehet ezt tudni?? Már bocsi de tényleg nem értem.. egyébkent meg vidd el kutyasuliba ha vége ennek az egésznek
2020. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Ez a koca szó nagyon irritáló,tudván,hogy kutyáról beszélsz.Valami tanyán laksz?
2020. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!