Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mindig az én kutyáim?

Miért mindig az én kutyáim?

Figyelt kérdés
Mit tegyek, ha akármikor kijövök Németországba dolgozni a sógorom eladja vagy oda adja egy idegennek a kutyámat? Először volt egy fehér kaukázusi keverék kölyök kutyám...mikor kimentem dolgozni, anyósom telefonlált, hogy megbetegedett és meghalt.később kiderült, hogy a sógorom oda adta valakinek.És most legutóljára mikor kint dolgoztam Németbe, volt két keverék kutyusom imádtam őket, de azokat is elvitte otthonról...Pedig megigérték, hogy vigyáznak rájuk míg mi a párommal haza nem megyünk.... Sajnos másra nem tudtam bízni a kuytusokat...
2020. máj. 2. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én már az első incidens után sem hagytam volna rá, jó hülye vagy már bocsánat.


Nekem az egyik kutyám nagyszüleimre bízva megszökött,meglett szerencsére, a másik majdnem belefulladt a medencébe. Ez így 1 hét alatt. Soha többet nem bíztam rájuk a kutyákat!


Léteznek kutyapanziók is ami bár drága,de megbízható.



Ha pedig állandóan kijársz külföldre és megbízható ember sincs akire rábízd,akkor ne tarts kutyát.


Egyik barátnőm akart kutyát mikor havonta két havonta 1-2 heteket ha nem többet külföldre mentek a párjával és kijelentette,hogy majd rám bízza addig a kutyát. Meg mondtam ha ennyire ugráltok kifelé akkor nem való kutya és nem nem vigyázok rá,mert a vége az lett volna,hogy legyen az enyém.


Aki sokat utazik,sokat jár ki külföldre akár munkaügyben az ne tartson kutyát vagy úgy,hogy magával viszi,vagy tényleg megbízható embernek adja oda addig.

2020. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk mert rohadé fa$zok, te meg felelőtlen hülye vagy.

1., Ne vállalj kutyát, ha ide-oda utazgatsz és nem tudod biztosítani hogy veled legyen. Döntsd el mit akarsz.

2., Mi a fa$zért kell olyan hülyékre bízni a kutyát akik már egyszer átvertek??? Ha nekem egyszer elpasszolták volna a kutyámat, nem hogy mégegyszer nem bíznám rá, de kb szóba se állnék vele...

2020. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért bíztad rájuk az első eset után megint?
2020. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de eléggé adja magát a kérdés hogy mi a bánatnak van úgy kutyád, ha rendszeresen kijársz külföldre? Ne más nyakába vállald már basszus. Vagy vidd magaddal, vagy nem kell kutya, ennyi. Szeretem a kutyákat, de én se örülnék, ha rendszeresen más nem a nyakamba varrná az övét.
2020. máj. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A felelősség a tiéd! Miért kellett kutya, ha nem vagy vele? Ha nem foglalkozol vele? Ha nem tudod normális emberekre bízni?


Ne tarts többé kutyát!!!

2020. máj. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!