Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám miért nem képes a...

A kutyám miért nem képes a kijelölt helyre végezni a dolgát?

Figyelt kérdés
Van egy földes terület, jó nagy. A kutyám oda végzi a dolgát. az esetek 95%-ban. De, hetente egyszer, nem képes elmenni oda, hanem 3 méterrel arrébb a járdára csinál. Pedig, tudja, hogy ott az erre kijelölt hely. Miért? Ez az én hibám?
2010. júl. 28. 18:50
 1/6 Máté98 ***** válasza:
Hát nem a kutyáé... de ha nagyon nem megy, azt szokták, hogy zacskóba bele a szilárdat. Elvileg már van is erre kitalálva cucc. Vagy tanítsd.
2010. júl. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Zacskóba? Ja nem, leszoktam söpörni...
2010. júl. 28. 18:59
 3/6 Akiteki ***** válasza:
Mert nem szeded össze és már nincs egy talpalatnyi hely, ahova sz...jon.
2010. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tévedsz, minden héten összeszedem, ez egy nagyából 10x10 méteres hely. Egy kutya nem sz.rja össze ezt a helyet 1 hét alatt..
2010. júl. 28. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom mi lehet a probléma. mi kutyánk néha fent van nálunk panelba és itt soha nem pisil a szőnyegre csak kint az előtérbe vagy ha nyitva hagyjuk neki az ajtót akkor a wc-hez. mi csak annyit csináltunk hogy amikor még kicsi volt és első 2-3 alkalommal a szőnyegre pisilt akkor a rongyot amivel felitattuk azt kivittük és ment a szag utána és azóta is oda pisil (rongy nélkül)
2010. júl. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lakásban a kutyapelusos megoldást javaslom,1500Ft csalogató van rajta,nagyon jó...Én akkor alkalmazom ezt ha esetleg tudom h egész nap nem tudom levinni...Kint pedig össze kell szedni a kakit,mert szarni nem fog mindig egy helyre...
2010. júl. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!