Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy mozgassam le?

Hogy mozgassam le?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hetes kiskutyám, aki eddig egy parvo oltást kapott, következő héten esedékes a következő oltása.

Sajnos a férgesség miatt legyengült, most kezeljük, emiatt az állatorvos azt mondta, hogy a veszettség elleni oltásig semmiképp ne vigyük le. Ez még majdnem másfél hónap addig...

Nagyon félek, hogy káros lesz a szocializációdására nézve, hogy addig ő be lesz zárva a lakásba...

Elkezdtem vele már most megismertetni a klikkert, napi fél órát.

Van egy csomó rágó játéka, de azokat hamar megunja. Van pici tenisz labdánk, azt szoktam neki gurítani, de nyilván idebent a nappalin keresztül tudom ezt kivitelezni, ez meg nem egy nagy táv...

Kongot is vettem, de azt még tanulja használni, a kölyök méret is még olyan nagy neki, hogy a pici szájával nem tudja dobálni, ez sem köti még le.

Van valami jó ötletetek, amivel jobban tudnám fárasztani, hogy az egyedül léthez szoktatást is apró lépésekkel el tudjuk kezdeni?



2020. máj. 7. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Más kutyát sem lehet levinni ilyen fiatalon, úgyhogy nem lesz hátrányban másokhoz képest. :)
2020. máj. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

esetleg ügyességi játékot rakj neki össze (pl pár pet palack és meg kell kerülni és te irányítod jutalomfalattal)

és tanítgasd klikkerrel, az elég jól le szokta fárasztania kutyusokat

2020. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!