Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket nem bosszant, hogy ez...

Titeket nem bosszant, hogy ez a neves kutyatréner a saját csodapórázával hiszi magát istennek?

Figyelt kérdés

A legtöbb insta sztorijaban a Saját fejlesztésű csodaporazat mutogatja hogy 10 mp alatt a leghülyébbeb sétáló kutya is kisangyal lesz.



Érthető hiszen ez egy sima retriever póráz... de igy a kutya nem tanul meg nelkule setalni nem?


2020. máj. 8. 18:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%
Juhász Toma
2020. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is Karay Zoltánra gondol. Nekem sem tetszik a munkássága.
2020. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nem K-ról beszélek, ő emberként szimpatikus, bár nála sem tetszik ez a pórázos megoldás, de ő mondd okosakat a videóban...Akiről szó van, Székesfehérváron vezeti a sulit.


A szóban forgó celeb trénernek sajnos bedőltünk, 20+ ezer forintunk bánta, hogy eljött hozzánk...de egyszerűen semmit sem tanított, csak ezzel a saját pórázával "csodapóráz"-zal sétáltatta a kutyát és jaj de érdekes máris megtanult sétálni...


Utólag néztünk csak utána, hogy dettó fent van neki a két gyakorlata a youtubeon, amit bemutatott.... szóval fizettünk 20+ ezret azért, hogy eljött a csodapórázzal és bemutatta a videóját :D de a csodapóráz mellett azt mondta, hogy a kutya igazából a flexi pórázon fog megtanulni sétálni...



Természetesen a kutya már aznap délután nem sétált helyesen és mi pedig álltunk hülyén, hogy semmit se tanultunk.


(Azóta elvittük más kutyasuliba, ahol mindenféle retriever póráz és flexi nélkül tanulunk, ügyesedünk, hatalmas fejlődés van 2 alkalom után (összesen 4000 Ft volt ez a 2x 1,5 óra!!!!!! nem pedig 20...mi is sokat tanultunk és a kutyus is)


Igazából siratom a pénzem, mert nem kis összeg azért a 20 ezer, főleg ebben a helyzetben... bosszant a dolog

2020. máj. 8. 22:49
 14/21 A kérdező kommentje:
Egyébként a flexi póráz a behívás gyakorlására nagyon király :) mi erre használjuk csak
2020. máj. 8. 22:50
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudom ki ez... Múltkor is róla kérdeztél, vagy valaki félelmetesen hasonlóan járt. Írd le nyugodtan a nevét.


Neki van egy Kutya pszichológia nevű fb csoportja is, de onnan is kiléptem, mert abból állt a csoport, hogy minden kérdésre a csoporttagok válaszokat, tök más tanácsokat adtak (láncrakötéstől kezdve a babakocsiban tologatásig), szóval egy kezdő/felelős állattartónak többet árt mint használ...

2020. máj. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nahát az a csoport is... én is benne vagyok, a kedves tréner G. semmihez nem hajlandó hozzászólni, félti a tudását. Akkor minek hozta létre? :D

Hú de szívesen elhívnám egyzser a kutyámhoz, hogy segítsen a szépen sétálásban (hangya léptekkel, de haladunk!) de nem tehet rá fojtót... megnézném az arcát :)

2020. máj. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

A "lejárató" poszt után, hogy soha nem szól hozzá csinált valami videót asszem, de nem volt kedvem végignézni, mert látom a szemében a pénzem :D


Egyébként jó lenne, ha valaki írna, aki szintén hozzá járt, vagy volt nála, hogy tud e sétálni a kutyus a csodapóráz nélkül, vagy mi rontottunk el valamit...



Egyébként tényleg mindenki nézzen utána, mert ahol fojtóval, retrieverrel sétáltatnak, az sztem nem vmi jó hely...

2020. máj. 9. 11:08
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt lejárató poszt róla? Valaki el tudná küldeni?


Séta megtanítását lehet retriever meg fojtó nélkül, én rengeteget praktikát találtam a neten, hogy hogyan lehet megtanítani, de nekem egyik sem vált be (amint húz megfordultok pl. az egyik legnépszerűbb)


Nálunk most az látszik eredményesnek, hogy lett egy "Heló" parancs (amolyan tiltás), hogy ha túl megy, akkor jöjjön vissza. Illetve mindig lábhoz paranccsal indulunk neki. Szóval ha túl megy/húz, akkor egy pici rántás (mivel már tudja a jelentését), ha nem reagál, akkor parancs (Lábhoz), és ha még mindig nem reagál, akkor egy erőteljesebb heló.


Hozzá kell tenni, hogy most lesz két éves, és már ez is sokat tett a latba, hogy nyugodtabb már.

2020. máj. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem a Nyakas úr?
2020. máj. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Kiről van szó? Én fehérvári vagyok és épp sulit keresek,hova ne menjünk?
2020. máj. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!