Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutyát le lehet szoktat...

Kölyök kutyát le lehet szoktatni az ébredés utáni vinnyogásról?

Figyelt kérdés

Reggeli és délutáni alvás után is egyből vonyít, ugat, visít.

Ilyenkor mindig meg kell nyugtatni, hogy abbahagyja? Ha várnék, úgy érzem örökké tartana, egyszer próbáltam napközben de egy óránál tovább a szomszédok miatt nem hagyhattam

De nyugtatni se akarom, mert akkor örökké ez lesz

Olvastam olyanról, hogy érmékkel téli flakont ajánlanak nem kívánt viselkedéskor finoman megrázni, ha ezután abbahagyja dicsérni, ez működhet?



2020. máj. 12. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Hol alszik?


Zörgős flakont meg ne használj, nem az a cél, hogy féljen az az állat.

2020. máj. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mardj inkabb a megnyugtatasnal. Kolyok kutya, uj helyen van ... alszik egy kicsit, majd felebred ... megint minden olyan idegen ... hol vannak a testvereim? ... hol az uj gazdi? (ezert nyuszog, majd elmulik). Errol nem kell leszoktatni, tokeletes ha megnyugtatod ilyenkor.
2020. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem szeretném, hogy féljen, kizökkentés céljából írták, hogy érdemes használni. De természetesen, eszemben sincs megijeszteni, ha ebből az lenne.

Egy hónapja van velem, mentett keverék, most lett 5 hónapos. Érdekes, mert az elején nem vinnyigott ennyit, mostanában szokott rá, azért gondolom, hogy én rontottam el valamit..

2020. máj. 12. 17:29
 4/4 anonim ***** válasza:
A kutya így gondolja: " Felkeltem, nincs itt senki, vinnyogok. Ó de jó, idejött simizni. Csak ennyi? Akkor még vinnyogok. Hmm de jó, holnap se teszek másképp"
2020. máj. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!