Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Körülbelül mennyivel tud...

Körülbelül mennyivel tud maximum futni egy nagyobb testű kutya?

Figyelt kérdés
A kérdés igazából azért vetődött fel bennem, mert a múltkor bicikliztem, amikor egy nagyobb testű kutya (pontos fajtát nem tudok, és már nem is emlékszem rá, de boxernek, vagy valami hasonlónak tűnt (vagy vizslaszerű, csak arra emlékszem, hogy barna volt...meg hát nem is azt figyeltem). Amikor hátranézve láttam, hogy megállt, 36-ot mutatott a km órám, és érdekel, hogy kb. mennyivel futhatott. Illetve arra is kiváncsi vagyok, hogy például egy hasonló nagytestű kutya (pl. németjuhász, dobbermann) lehet-e annyira gyors, hogy ez a 35-40 km/h ne lenne elég, amit sík terepen el tudok érni a biciklimmel.

2020. máj. 21. 23:29
1 2 3
 21/24 Brigol20 ***** válasza:
100%
A németjuhász tud 40 km/h-val is futni, szóval gondolom a hasonló beállítottságú kutya is.
2020. máj. 23. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igyekszem figyelni, és ha az utcában egy ilyen kutya van (pl. Németjuhász), akkor inkább másik útvonalat választok..
2020. máj. 23. 15:54
 23/24 anonim ***** válasza:
Versenyagár, átlag 40kmph, a legkobb kutyáknál a max. 70-75kmph.
2020. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. jún. 2. 02:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!