Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék körülbelül 1-2...

Hogyan tudnék körülbelül 1-2 év alatt nagyobb izomtömegre szert tenni?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és különösebben sosem foglalkoztam az izomtömegemmel. De mostanában zavar hogy igazából minimális mennyiség látszik rajtam. 186-7 cm vagyok 67 kg vagyok. Az a tipikus magas vékony. 6 évet jártam Brazil Jiu Jitsura (küzdősport) de semmi nem látszik. Most áttértem fehérjedús ételekre. Szóval az étkezéssel tisztába vagyok mert a szüleim otthon vannak az étkezésben. Viszont nekem az lenne a kérdésem hogy különösebb konditerembe járás és súlyzó vásárlás nélkül azaz saját testsúly használatával hogy tudok 1-2 év alatt megfelelő ételekkel nagyobb izomtömegre szert tenni?

2018. szept. 5. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Saját súllyal , majdnem sehogy . Oda is kell a nehezítés ha fejlődni akarsz. Amúgy a ch-nak és zsírnak is ülnie kell .
2018. szept. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz konditerembe járni akkor én is azt mondom hogy több zsír és ch kell. Rántott dolgok, zab, zsírok, olajos magvak, stb. Én is chipset és alkalmanként mekis kaját is beiktatok ha tömegelek.
2018. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmibe nem kerul Jofogasrol egy ketkezes rud meg sulytarcsak.Mellette mehet a sajattesulyos edzes(huzodzkodas,tolodzkodas, fekvő stb) .Pad + guggoloallvany se olyan vesze es igy tudsz fekvenyomni, guggolni.Ez mar otthoni körülmények kozott bőven eleg!Hidd el maskepp nem fogsz látható izomtomeget magadra szedni, muszáj súlyokkal edzened.Egykezes nem is annyira szukseges,eleg lenne egy 180-220as kétkezes rúd + tarcsa.Te esetedben eloszor ezt vennek, rud 8-10 ezer ,tarcsabol meg eleg egyenlore 50-60 kilo.(20 ezer) Aztan ahogy van penzes bovitgeted a dolgokat.Egy ketkezes rud mar szamtalan gyakorlatra eleg.Vallbol nyomas,Allig húzás,elore emeles, döntött törzsű evezes ,guggolas, kitores,bicepsz tricepsz.Egy alvannyal es egy paddal pedig mar nagy sulyokkal is tudnal guggolni+ fekvenyomni is lehetne.
2018. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tizenévesen mi is fegyencedzettünk, mert csak azt ismertük. Ma már nyilván testépítek. Olyan 2 év alatt ha normálisan csinálod a saját testsúlyost (pláne helyes étkezéssel), akkor is látható izomzat lesz már rajtad, pláne ha azt nézzük, hogy most "semmi" van rajtad, akkor később biztosan "valami" (izom) lesz majd.

Én is full magas, vékony voltam és jött rám izom így az évek alatt.


Tudjátok (többieknek mondom) ez olyan, mint edzőteremben is hogy az első hónapokban még akár szar étrenddel, szar edzéssel is fejlődik a kezdő, ha tényleg lejár edzeni rendszeresen, mert annyira új a testének az edzés, hogy arra fejlődéssel reagál és a semmi alkat helyén elkezd láthatóan nőni.


24/F

2018. szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!